הדרכת מכירות

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

הכלי החשוב ביותר להמרת ליד איכותי,זה שקובע את גורלו, בסופו של יום זה “מכירה” וכל עסק, טוב ומצליח שיהיה, ללא כישורי מכירה והמרת לידים איכותיים…לא יוכל להגדיל את המחזורים שלו.

היכולת למכור היא מורכבת אבל בשום פנים ואופן אינה מסובכת ולכן, זה חשוב מאוד ללמוד את רזי המקצוע כי במציאות שבה אנו חיים בישראל, עסקה נעשית בכל פעם שאנחנו פוצים פה, אז מדוע שלא נדע לעשות זאת כמו שצריך?

“איש מכירות מלידה”. אין חיה כזאת!

לדעת למכור זו תורה. יש לה חוקים משלה, מצוות וחובות משל עצמה ומי שלא מתנהל לפי החוקים שלה משלם על כך ביוקר.

יש את אלה שמכירות בא להם בקלות יתרה ואותם מכנים “כישרון מלידה” אבל אם נבחן את המילה “כישרון” מבין שמילה זו היא נגזרת של המילה “כישור” ולכן, כל מי שניחן בכישרון מכירתי למעשה רכש לעצמו, במודע או שלא כישורים מכירתיים אינטואיטיביים.

אז מה בנוגע לאותם אלה שלא ניחנו בכישורי מכירה אינטואיטיביים.

לדעת ולהכיר את חוקי המכירה זה לרוץ בין הטיפות לסגירת עסקה.

בי-פירסט, החברה המובילה בישראל בשיווק מבוסס תוצאת המתמחה בייצור לידים איכותיים מספקת ללקוחותיה הדרכות מכירה ולהמרת הלידים האיכותיים שמספקת לסגירת עסקאות.

בהדרכת המכירות של בי-פירסט תוכלו להכיר את עולם המכירות מבפנים. לדעת איך לזהות את הנקודה בה “קניתם” את הלקוח הפוטנציאלי שלכם, שבדקות הקרובות הוא קונה את המוצר שלכם.

אתם תלמדו להכיר את פוטנציאל המכירה מול הליד שלכם ולהבין מתי הלקוח צריך “להתבשל במיצים של עצמו” ולחזור אליו במועד מאוחר יותר ולא לבזבז לעצמכם זמן יקר של מכירות נוספות ומצד שני, לא לסכן את המכירה הקיימת ע”י הפעלת לחץ מיותר על הלקוח.

CALL CENTER

כמעט וכל לקוח של בי-פירסט שהתחיל ללא מערך דסק מכירות, הגיע למצב בו היה עליו לפתוח דסק שכזה. בי-פירסט ידועה ביכולת לספק לידים איכותיים בשטף כמותי עוצמתי ובעל עסק שניהל מחלקת מכירות של איש אחד, מהר מאוד הבין שהפוטנציאל להגדלת מחזור המכירות שלו יכול לנסוק לשחקים לו רק היה בידו מערך מכירות ולכן, בי-פיסרט מקנה מעטפת מקצועית לכל לקוח ובעל עסק שמעוניין לבנות דסק מכירות ולספק הדרכות מכירה מקצועיות המותאמות לשיטת השיווק הייחודית לה ובהתאמה מושלמת ללידים האיכותיים שמייצרת עבור לקוחותיה.

הדרכת מכירות וייצור לידים איכותיים מבית ‘בי-פירסט’ זה ליהנות מכל העולמות.

תתארו לעצמכם את התמונה הבאה:

אתם לקוחות של חברת שיווק מבוסס תוצאות המספקת לכם לידים איכותיים לפי שיטות שיווק מתקדמות וייחודיות לה ואתם עכשיו גם יכולים לקבל את הכלים החדים ביותר והמתאימים ביותר להבטיח אחוזי המרה גבוהים בעזרת רכישת כישורי מכירה שאותו מקום בו אתם מקבלים את הלידים להמרה. 

אתם למעשה, מצד אחד מקבלים מעבורת חלל ואת ההדרכה המתאימה שתדאג להנחית אתכם על הירח.

לפעול בצורה זו זה הגיוני, זה טבעי, וזה נכון בצורה עסקית.

הרי שלא תקחו מכונית פרארי לטיפול תקופתי במוסך של סובארו, נכון?!

אם את/ה מעוניין/נת לדעת יותר איך להגדיל את המחזרים של העסק שלך ע”י שימוש בשיווק מבוסס תוצאות ולקבל לידך כל יום ובכל שעה, לידים איכותיים ולהשתמש בכלים המכירתיים הטובים ביותר לאחוזי המרה גבוהים של לידים, כאלה שלא ניקלתם עד כה, את/ה מוזמן/נת להשאיר פרטים, כאן בתחתית וליצירת קשר

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר