לידים לרכבי ליסינג 0 ק״מ

רכבים מליסינג "0 ק"מ" הפכו להיות אחד הדברים שהישראלים הכי אוהבים: מדובר בדרך פשוטה מאוד לקבל רכב חדש בהנחה משמעותית מהמחיר הרשמי של היבואן. לכן אין פלא שהשוק רותח וחברות הליסינג מתחרות אחת בשנייה בשיניים. ואם תחפשו "ליסינג 0 ק"מ" בגוגל תגלו עשרות תוצאות שבקושי ניתן להבדיל ביניהן.

עוד לידים: לידים לרכבי ליסינג

המסקנה היא שאם אתם רוצים באמת לבלוט מעל כולם, אתם חייבים "להרים" קמפיין עצבני ולשלם לגוגל או להשקיע הון עתק בקידום האתר בגוגל (תוך כדי שאתם מתחרים עם הענקים בתחום).

אז מה אפשר לעשות? אחד המודלים שקיימים בשוק כבר מזמן ועדיין מצליחים להוכיח את עצמם הוא מודל רכישת הלידים שבו אתם משלמים עבור תוצאות.

לידים לליסינג

לידים ליסינג 0 ק"מ – איך זה בדיוק עובד?

מהצד שלכם, קניית הלידים מתנהלת באופן פשוט מאוד: אנחנו שולחים לכם לידים מוכנים של אנשים שמחפשים רכבי ליסינג 0 ק"מ ומתחילים למכור להם דרך הטלפון, המייל או כל צורה אחרת שמתאימה לכם. אנחנו כבר ביצענו בעבורכם את נקודת המגע הראשונית של מילוי הטופס.

המקורות של הלידים בתחום הליסינג יכולים להגיע ממגוון גדול מאוד של מקורות, לדוגמה:

  • עמודי נחיתה מאתרים כללים
  • חיפושים ממומנים בגוגל
  • כתבות תוכן ממומנות באתרים או קמפיינים של אאוטבריין
  • פורומים וקבוצות פייסבוק

גם איכות הלידים משנה

יש הבדל גדול בין ליד טרי לבין ליד ישן: ליד טרי הוא ליד שהרבה יותר קל למכור לו מכיוון שהוא עדיין נמצא בשלב של תחילת תהליך הרכישה. לעומת זאת, ליד ישן הוא ליד מאתגר יותר: יכול להיות שאחד המתחרים שלכם כבר הגיע אליו, יכול להיות שהוא שינה את דעתו ויכול כמובן להיות שהוא כבר סגר עסקה.

מלבד איכות הליד כשלעצמה, הלידים מתחלקים ללידים בלעדיים ולידים מחולקים. ליד בלעדי הוא ליד שנועד רק לכם (לפעמיים תוך כדי העלאת קמפיין ייעודי) בעוד ליד מחולק הוא ליד שיכול להגיע גם אל עסקים אחרים. אם אתם פונים לחברת לידים, חשוב שתבדקו האם הלידים שאתם מקבלים הם באמת בלעדיים או מחולקים. ואם הם מחולקים, לעוד כמה עסקים בדיוק?

נשמע מעולה, אבל כמה זה יעלה לי?

מחיר הליד נקבע בין היתר על פי תנאי השוק וכמה לידים בדיוק אתם קונים. לקבלת הצעת מחיר משתלמת (כולל אפשרות לפיילוט), צרו איתנו קשר עוד היום.