הסוד להכפלה ושילוש מחזור המכירות

תוכן עניינים

איך גם אתם יכולים, ב-3 שלבים, להכפיל ולשלש את מחזור המכירות ב-2022…בדיוק כמו חברות ענק בישראל!

עד כה, חברות ענק ישראליות שמרו זאת בסוד ונראה היה כי יכולת ייצור לקוחות חדשים ואיכותיים והתרחבות עסקית חסרת מעצורים הייתה מעשה כשפים אבל מסתבר שהן מצליחות לעשות זאת ב-3 שלבים פשוטים אך עוצמתיים.
אולי יעניין אותך גם>> ייצור לידים איכותיים

הן סופרות את הכסף במדרגות כשכל השאר נאנקים לאוויר לנשימה
2021 הינה שנה קשה לעסקים בישראל. סגרים, חל”תים והגבלות…כל אלה מביאים עסקים רבים ליפול על הברכיים, על סך קריסה. אז איך זה שדווקא חברות הענק בישראל מצליחות לגרוף הון עתק ברווחים, בזמן שעסקים קטנים ובינוניים בקושי שמצליחים להחזיק את הראש מעל המים?

מציאות שמוכיחה לנו אחרת
מכירים את האמרה “ככל שהחברה גדולה יותר, כך הנפילה חזקה יותר…?” אמרות מסוג זה נאמרות מפי אלה שאף פעם לא היו שם מפני שהמספרים לא משקרים! המציאות מראה לנו בדיוק את ההפך הגמור. בזמן שכל המשק הישראלי על סף קריסה, החברות הגדולות מצליחות לגזור קופון שמן ורווחי. אז מדוע זה כך?

מה הן יודעות שכולנו פשוט מפספסים?
מסתבר, שהמכנה המשותף בין חברות ענק בישראל נמצא בשיטת השיווק שהן משתמשות ובמקום להשתמש בשיטות שיווק ישנות ומיושנות, להוציא תקציבי פרסום של 30,000 ש”ח ומעלה בכל חודש לבניית מערכי שיווק סטריליים וחסרי תועלת, לבנות מחלקות שיווק ‘אינאהוס’ המבוסס אנשי מכירות ולא אנשי שיווק…הן משתמשות בשיטת שיווק פורצת דרך ושמה בישראל…“שיווק מבוסס תוצאות” ומצליחות להכפיל ולשלש את מחזור המכירות שלהן מצד אחד ולהסיר את כל העול השיווקי וכאבי הראש סביב ה-ROI מעל גבן, כשיש סוכנות שיווק שמוכנה לקחת את כל ה-“סרט השיווקי” על עצמה ופשוט למכור להן אך ורק לידים איכותיים, או במילים אחרות…תוצאות!!!

בי-פירסט. סוכנות שיווק מבוסס תוצאות המובילה במדינה להצליחה להגדיל את מחזור ההכנסות של 87.2% מלקוחותיה ב-34.6% כבר ברכישת חבילת הלידים האיכותיים הראשונה!

אז בי-פירסט, שיווק מבוסס תוצאות מצליחה להביא לשולחן תוצאות מרשימות כמו אלה?
היא עושה זאת ב-3 שלבים:

  • שיווק מבוסס תוצאות.

להבדיל משיווק מקוון, ‘פר-אקלנס’, כשעל החברה להוציא הון בתקציבי פרסום, בניית מערך שיווק(פאנל)…ניהול מחלקות שיווק ‘אין-האוס’, לקונצרנים הרציניים אין את הזמן להתרכז בתהליך שיווקי שיגזול מהם חודשים יקרי ערך למען ‘לידים איכותיים’ ומעדיפים פשוט לרכוש לידים איכותיים, לפי דרישה, בכל יום ובכל שעה ובכך לקבל תוצאות מוכחות ולידים איכותיים כבר מההתחלה.

  • בחירת חבילת לידים איכותיים

החברה משלמת מראש על חבילת לידים איכותיים ומגדירה מראש את כמות הלידים שתקבל בכל יום ובכך היא חוסכת מעצמה את חוסר הוודאות לגבי כמות הלידים שתקבל, איכות הלידים שתקבל ואחוזי ההמרה של אותם הלידים שבידה.

חברות גדולות מתמקדות על ‘השורה התחתונה’ ועקביות ולכן, ע”י ניצול שיווק מבוסס תוצאות הן יכולות להרשות לעצמן להגדיל את מחזור המכירות שלהן באופן עקבי ושיטתי.

  • מערכות ניהול ובקרה (זיקוק לידים איכותיים והגדלת אחוזי המרה)

לאחר שהחברה מיצתה את חבילת הלידים האיכותיים שרכשה לעצמה, סוכנות השיווק (שיווק מבוסס תוצאות) יכולה לקחת את ההצלחה של החברה ולשכפל אותה ע”י שימוש בשיטות ניהול ובקרת הלידים האיכותיים שהתקבלו ולקחת את ה-“נתח הארי” מכל הלידים האיכותיים שהומרו, לנתח ולטרגט את הקהל הלקוחות הפוטנציאלי והספיצי שהחברה המירה ולאתר בחבילה הבאה דווקא את הקהל מסוג זה ובכך להגדיל בצורה אקספוננציאלית את אחוזי ההמרה.

 אם אתם חברה שמוציאה למעלה מ-30,000 ש”ח בחודש על שיווק מקוון ללא תועלת ומאס לכם מייצור לידים ירודים ובמקום להתרכז בעסק שלכם, אתם מתרכזים בעסקי שיווק שאין לכם באמת לא את הניסיון והרצון…אולי כדאי שתעשו מה שכל חלרות הענק בישראל עושות ותתחילו לשווק את העסק שלכם…עם תוצאות!

אם את/ה מעוניין/נת לדעת יותר איך להגדיל את המחזרים של העסק שלך ע”י שימוש בשיווק מבוסס תוצאות ולקבל לידך כל יום ובכל שעה, לידים איכותיים ולהשתמש בכלים המכירתיים הטובים ביותר לאחוזי המרה גבוהים של לידים, כאלה שלא ניקלתם עד כה, את/ה מוזמן/נת להשאיר פרטים, כאן בתחתית וליצירת קשר

5/5
מאמרים נוספים

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה

השאירו פרטים

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר