לידים חמים לנדל”ן

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

תחום הנדל”ן הינו תחום עיסוק תחרותי ביותר. הרי שמדובר במקצוע העתיק ביותר בעולם. ממלכות יצאו למלחמות עבור נתחי נדל”ן איכותיים ונראה שהרבה לא השתנה מאז. לכן, חברות וסוכני נדל”ן מצאו דרך להתמודד עם תחרות קשה זו והיא רכישת לידים איכותיים בתחום זה

יצור לידים איכותיים לנדל”ן הינו תהליך המשתנה בהתאם לשוק הנוכחי וכמובן לנכס שאתם מעוניינים למכור, בין אם הנכס בארץ או בחו”ל. לכן אם אתם מחפשים קונים או לקוחות פוטנציאלים לפרוייקט הנדל”ן שלכם, הגעתם למקום הנכון כי כאן תקבלו בדיוק את מה שאתם צריכים.

עוד לידים:  לידים לקרקעות נדל”ן 

מה תקבלו?
אצלנו ב-Be First תקבלו לידים איכותיים לנדל”ן כדי שתסגרו כמה שיותר עסקאות ותהיו מסופקים מהתוצאה כמו אלפי בעלי עסקים בישראל. בשנים האחרונות עסקים רבים בתחום הנדל”ן עברו לעבוד בשיטת הלידים ‘Leads’ מהסיבה הפשוטה: הלידים מספקים להם את העבודה בלי שיצטרכו להשקיע זמן רב מדי על כל לקוח ולקוח, כי הרי זמן שווה כסף.
אנו מאתרים עבורכם את הלקוחות הפוטנציאלים ביותר מרחבי הרשת, ואילו אתם מקבלים את הפרטים שלהם ישירות למייל או למערכת ה-CRM שאיתה אתם עובדים. הלידים שאנחנו מייצרים יהפכו למקור ההכנסה העיקרי לעסק שלכם, כך שמשתלם לנסות ולבדוק כי מהניסיון שלנו, אתם לא תתחרטו.

למה Be-First?
Be-First עוסקגת בתחום שנים רבות ומכירים אותו היטב. אתם תקבלו את מה שאתם צריכים כדי שתגדלו עסקית ותחתמו על כמה שיותר עסקאות נדל”ן. בסופו של יום אתם, הלקוחות שלנו וההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו (עד כמה שזה נשמע נדוש, אבל זה באמת ככה), לכן האינטרס הטבעי שלנו שתקבלו לידים חמים ואיכותיים לנדל”ן.

אז מדוע אנו מתיימרים להוביל בתחום לידים לנדל”ן והשקעות?
טוב שאתם שואלים, כי זה בדיוק מה שרצינו להסביר לכם.
אנחנו מייצרים את הלידים לנדל”ן מתוך האינטרנט, מאתרים לקוחות פוטנציאלים לאחר שצוות ביצע פילוח קהלים ויודע בדיוק מה האינטרסים המשותפים של הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. לאחר מכן מקימים קמפיינים דיגיטליים בפלטפורמות שאנו יודעים בוודאות שיגיעו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי ובהתאם לפילוח, לעתים אנחנו אף כותבים כתבות שיווקיות במטרה לגרום ללקוח פוטנציאלי להשאיר את הפרטים שלו.

איפה ירוצו הקמפיינים הפרסומיים?
המודעות שאנו נייצר עבורכם ירוצו ברשתות החברתיות ביניהן Facebook, Instagram, Twitter, Taboola, OutBrain ועוד פלטפורמות רבות ומגוונות. לנו יש כלים רבים להביא לכם לקוחות פוטנציאלים, העיסוק שלנו לא נגמר רק ברשתות החברתיות אלא גולש גם לבניית דפי נחיתה לנדל”ן, כתיבת תוכן שיווקי בתחום הנדל”ן ובכל דרך אפשרית – כל זה במטרה לאתר לקוחות חמים שבסוף תתבצע עסקה רווחית שתספק את כולם.

לפני שבכלל חושבים לרכוש לידים

כל מי שחושב לרכוש לידים, רוב הסיכויים שניסה את מזלו בניסיון ייצור לידים, הן בעצמו והן ע”י שירותי שיווק של סוכנות שיווק דיגיטלי. לכן, אנו לא ניכנס כאן להסברים מיותרים כמו “מה ליד”, “משפך שיווק” וכיוב’…

מעוניינים לרכוש לידים? מעולה. עכשיו, איך באמת תוכלו להבטיח שחבילת הלידים שאתם רוכשים היא איכותית?
להבדיל בשיטת השיווק המוכרת, בה אתם רוצים לייצר ליד במחיר נמוך, כאן, כשעובדים עם ספקיות לידים, לעלות הליד יש אפקט מכריע על טיב ואיכות הליד!

ייצור ליד איכותי תלוי במסע לקוח

הסוד הכמוס ביותר בעולם השיווק בנוי משני אופנים:

 • זיהוי ואיתור לקוח קצה
 • מסע לקוח

זיהוי ואיתור לקוח קצה– זיהוי לקוח הקצה נעשה ע”י קופירייטרים מקצועיים ומנוסים. הם יודעים להיכנס לנעליו של לקוח הקצה ולמשך זמן מסוים, למעשה נושמים וחיים את חיי הלקוח מבעד עיניו. כדי שהקופירייטר יוכל לכתוב את התכנים שידברו לליבו של לקוח הקצה, עליו להבין בדיוק מי הוא ואיך יום בחייו נראה. בן כמה הוא, האם נשוי/רווק/גרוש, תחום עיסוק בו עוסק, מצב כלכלי…כל אלה מרכיבים עבור הקופירייטר תמונה, אווטר אם תרצו, של הלקוח המושלם לכם וברגע שהצליח ליצור אותו, הקסם השיווקי בכתב מתחיל.

איתור הלקוח, נעשה ע”י מנהל הקמפיינים. ברגע שנוצר ה-אווטר של לקוח הקצה, על מנהל הקמפיינים לאתר כמה שיותר אנשים העונים לקריטוריונים שמרכיבים את האווטר, ברחבי האוקיינוס של האינטרנט.

אז הרכבנו את לקוח הקצה המושלם עבור המוצר/שירות שלכם והצלחנו לאתר קהל גדול שעונה על אותם הקריטוריונים שמרכיבים אותו. עכשיו…צריך לבנות את משפך השיווק, קרי, ‘מסע הלקוח’ שנבנה במיוחד עבור לקוח הקצה שלכם, שאליו ייחשף ויעבור.

ככל שמסע הלקוח ארוך יותר, עתיר תחנות ביניים כך מצד אחד, לקוח הקצה שלכם מבין שאתם הוא הפתרון שלו חיכה וחיפש זמן רב. מצד שני, ככל שמסע הלקוח ארוך יותר, מרובה תחנות ביניים…כך נוכל לסנן עבורכם לקוחות לא רלוונטיים. לקוחות שאינם רלוונטיים, פשוט יפלו באחת מהתחנות שבמסע הלקוח ואלה שישארו עד סופו…יהפכו לליד חם ואיכותי המוכן להמרה.

ככל שמשפך השיווק עשיר יותר, הוא יקר יותר עבור ספקית הלידים

כדי שמסע הלקוח, במשפך השיווק, יהיה מעניין, רלוונטי ללקוח הקצה…אחד שיגרום לו להיצמד לכיסא ולצפות בקוצר רוח להשאיר פרטי התקשרות, על משפך השיווק להשתמש במגוון רחב של כלים שיווקיים מתקדמים ומספר רב של פלטפורמות שיווק וכל אלה…עולים כ-ס-ף!

להלן שתי דוגמאות ללידים ירודים לעומת לידים איכותיים:

בשקופית הבאה, אנחנו רואים איך ליד שעלותו זולה נוצר.
ספקית הלידים תייצר עבורכם פוסט בפייסבוק, תעצב עבורכם, בתוך הפוסט, באנר כשמעל הבאנר תוכן שיווקי.
מתחת לבאנר, תופיע הנעה לפעולה שתוביל לדף נחיתה בו עוד מספר מילות תוכן וטופס השארת פרטי התקשרות. ברגע שהלקוח משאיר פרטי התקשרות, הוא הופך ל-ליד.

בשקופית הבאה(מתחת), אנו יכולים לראות איך מייצרים ליד איכותי.
את לקוח הקצה, ספקית הלידים תמצא ממזפר מקורות שונים, לאו דווקא מפייסבוק אבל בפייסבוק, במקום להשתמש בבאנר(תמונה) היא תשתמש בסרטון שהוכן והופק במיוחד עבורכם. לספקיות לידים מקצועיות, סטודיו להפקות וידאו וצילומי חוץ משלהם וע”י הפקת סרטונים שיווקיים עבור החברה שלכם, לקוח הקצה, כבר מההתחלה יכול לחבר פנים למוצר/שירות שלכם או במילים אחרות.. הוא מבין שלמוצר/שירות שהוא מתכוון לרכוש יש “אימא ואבא” והדבר יוצר אמינות, כבר בתחילת מסע הלקוח!
מקור שיווק נוסף הוא גוגל- ע”י שיווק במנוע החיפוש הגדול בעולם, לקוחות קצה רבים יכולים להגיע אליכם.
מקור שיווק נוסף הוא אאוטבריין/טאבולה- כאן, אנחנו נכנסים לזירת האתרים הנחשקים כמו N12, Ynet, ביזפורטל, וואלה… באמצעות באנרים ותכנים חדים כתער, שלא משאירים הרבה ברירות חוץ מלהקליק על הבאנר, היישר לשלב הבא במסע הלקוח.

ברגע שלקוח הקצה מקליק על ההנעה לפעולה באחד ממקורות השיווק, הוא עובר לתחנה הבאה…לכתבה.
בכתבה, כישורי הקופירייטר נכנסים להילוך גבוה. לקוח הקצה יקרא ויבין עד כמה המוצר/שירות שלכם מתאים לו ככפפה ליד. הקופירייטר ינצל את הבמה ויגרום ללקוח הקצה להרגיש שיש מי שמבין אותו(זוכרים שדברנו על בניית ה-אווטר שהקופירייטר בונה..?). ברגע שהוא ירגיש שאכן יש מי שמבין לליבו, יש מי שיודע בדיוק מדוע הוא צריך מוצר/שירות מסוג זה, באותה הכתבה, הקופירייטר יכיל את התכנים הנכונים והמדוייקים ביותר שיובילו אותו לרצות לעבור לתחנה הבאה, והיא…השאלון.

לשאלון מספר תפקידים.
מצד אחד, תפקיד השאלון הוא לסנן לקוחות קצה לא רלוונטיים. כאלה שאם כל הרצון הטוב שבעולם לרכוש את המוצר/שירות שלכם, פשוט אינם עומדים בקריטוריונים שאתם קבעתם מראש עבור “הלקוח המושלם” שלכם! אלה, פשוט לא יהפכו ל-ליד ולא יגיעו לשולחנם של אנשי המכירות שלכם. אלה שכן מילאו את השאלון וענו נכונה על הקריטוריונים שלכם, יהפכו ל-ליד ויעברו אליכם.
תפקיד נוסף לשאלון הוא להעלות את רמת המחוייבות של הלקוח. לקוח שצפה בסרטון בפייסבוק, לאחר מכן קרא כתבה שלמה על המוצר/שירות שאתם מציעים ועכשיו השקיע ומילא שאלון שלם…אם זה לא נקרא מחוייבות…אנחנו באמת שלא יודעים מה כן!

כמה עולה ליד? 

מחירי לידים נקבעים לפי מספר פרמטמים, החשובים שבהם: 

 1. קושי ייצור ליד (ככל שתחום פופולרי כך יהיה יותר קל לייצר אותו)
 2. עלויות מדיה – ככל שהמדיה יקרה בתחום, לדוגמא מחיר לקליק – כך מחיר ליד צפוי שיהיה יקר יותר.

יש לנו מחירון לידים זמין באתר, הוא לא תמיד מעודכן, אבל לאינדיקציה זה בהחלט מספיק.

איזה שאלות מומלץ לשאול את היצרני הלידים ?

 1. מאיפה הלידים מגיעים? רצוי להבין אם הלידים מגיעים דרך כתבת תוכן איכותית או דרך טופס לידים של פייסבוק.
 2. לו״ז – תוך כמה זמן תוכלו לספק לנו את הלידים ואיזה כמות כל יום
 3. יכולת ייצור לידים – כמות לידים שספק יכול לספק לכם – מה המקסימום 10 ביום 300 ביום? 
 4. ניסיון של של חברה בייצור לידים, חשוב לבדוק אם החברה עוסקת בכמה דברים ועל הדרך גם מוכרת לידים או שזה עיסוק עיקרי שלה.
 5. מה הכמות המינימלית להזמנה ראשונה? קורה לא פעם שאתם רוצים להזמין פיילוט לבדוק את האיכות של הלידים ופתאום אומרים לכם שאתם צריכים להזמין מינימום 300 לידים עשיתם חשבון וגיליתם שאתם צריכים להשקיע 20,000 ₪ בשביל לבדוק את הלידים, האמת שגם אנחנו ברוב המקרים מבקשים מינימום גבוה להזמנה, הרי לא נתחיל להזמין כתבות לעלות קמפיינים עבודות סטודיו, איטגרציות,  בישביל לקוח שרוצה לרכוש לידים ב 1,000 ₪, יתרה מזאת:
  1. החברה לא תתייחס ברצינות ללקוח שרוצה להזמין כמות כל כך קטנה של הלידים.
  2. כמות קטנה של הלידים לא באמת תתן לכם את האינדיקציה שאתם צריכים סטיית תקן יכולה להטעות את
   המספרים.

איך מתחילים?
לקוחות חדשים המעוניינים בלידים חמים לנדל”ן בדרך כלל יעשו פיילוט/דגימה של העבודה שלנו, מזמינים תחילה 150-200 לידים על מנת לראות שהם אכן מספקים לכם עבודה ואתם מסופקים. אנחנו ממליצים בחום לעשות פיילוט כי לאחר קבלת הלידים הראשוניים אנו נבקש מכם לעביר עליהם ביקורת, אנחנו נבצע אופטימיזציות לקהלים ולמודעות הפרסומיות עד שתקבלו את הלקוחות הפוטנציאלים ביותר עבורכם.

מה שנותר לכם לעשות כדי להתחיל זה להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הדף או להתקשר למספר 03-3036366
הגיע הזמן שתהפכו את הלידים שלנו למקור ההכנסה העיקרי שלכם.

כאן בשבילכם ולמענכם,
צוות המומחים של Be-First

המלצת לקוח שלנו ״ליפז אלסון״ על הלידים שהוא קיבל בתחום הנדל״ן

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר