לידים למכירה

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

בי פירסט מציעה לכם מאגר גדול ואיכותי של לידים למכירה כגון:

  • לידים לביטוח
  • לידים להלוואות
  • לידים לעורכי דין
  • לידים לסוכני ביטוח

ועוד מגוון גדול של לידים לעסקים בקטגוריות שונות.

למה בכלל לעבוד במודל של תשלום על פי לידים (Cost Per Lead)?

הקמפיין הממוצע כיום דורש מכם פרויקט שלם של עיצוב דפי נחיתה, עבודה מול מנהל קמפיין וגוגל או שירות שטחי פרסום אחר (כשלכל אחד מהם צריך לשלם). כמו כן מאוד, קשה לדעת בדיוק עד כמה התקציב שלכם יהיה אפקטיבי מבחינת גיוס לידים, כלומר, מה תהיה העלות הסופית לכל ליד או מכירה. כדי לדעת זאת אתם צריכים להשקיע מאות ואלפי שקלים במשך כמה חודשים.

במילים אחרות, אתם משלמים עבור תוצאה בלתי ידועה.

לעומת זאת, בקמפיין CPL אתם משלמים רק עבור תוצאות, כלומר, עבור לידים! מכיוון שיש לנו כאמור כבר מאגר של עמודי נחיתה מוכנים וקמפיינים שרצים ללא הפסקה, הזמן להרמת קמפיין לידים הוא הרבה יותר קצר. כמובן שאפשר לבצע שינויים נקודתיים על פי הדרישות שלכם.

מה מייחד את הלידים שלכם?

שאלה טובה, יש כמה דברים שמייחדים את הלידים שלנו

א.מגוון של ערוצים: הלידים שלנו מגיעים ממגוון רחב של ערוצים בהתאם לתחום המתאים. לדוגמה –

  • קמפיינים בגוגל
  • קמפיינים בפייסבוק או אינסטגרם
  • פורטלים שונים
  • עמודי תוכן מקודמים (אאוטבריין)

ועוד

הגיוון הזה מבטיח לכם כיסוי רוחבי של לקוחות פוטנציאלים. למשל, גם מישהו שרוצה עכשיו לקנות רכב שטח וגם מי שנמצא בפייסבוק ורואה מודעה מכיוון שהוא חבר בקבוצת חובבי טיולי שטח…

ב.טיוב לידים: כל הלידים למכירה עוברים טיוב אם הלקוח מעוניין בכך. טיוב לידים נועד לאמת את הפרטים של הגולש שמילא את הטופס ולוודא שהעסקה עדיין רלוונטית. רק לאחר מכן הפרטים שלו מועברים אליכם כ"ליד חכם". הדבר מונע בזבוז זמן ועבודה על לידים לא רלוונטים.

ג.פיילוט: בניגוד לאחרים, אנחנו יכולים לתת לכם פיילוט של כמה עשרות לידים ללא התחייבות וזאת אף על פי שברוב המכריע של המקרים הלקוחות שלנו ממשיכים איתנו הלאה.

איפה אני אראה את הלידים שלי?

ניתן לחבר את המערכת שלנו ישירות לתוך מערכת ה-CRM שלכם, כך שכל ליד חדש שנשלח אליכם יעבור אוטומטית לשם ותוכלו לעקוב אחרי ההתנהלות מול הלקוח בלי להתחיל להקליד את הפרטים ידנית.      

כמה עולה ליד?

מכירת לידים הוא תחום גמיש ביותר והמחירים משתנים על פי תקופות השנה וטרנדים בשוק. לדוגמה, לידים ללימודים יהיו יקרים יותר בתקופת הרישום למוסדות האקדמאיים ולידים לרכישת רכב יהיו יקרים יותר מלידים להשכרת רכב.

אפשר למצוא רשימת מחירים מעודכנת בעמוד מחירי לידים, אך תמיד כדאי לברר איתנו מראש לגבי חבילות של לידים (המחיר הוא לליד בודד).

למידע נוסף על חברת לידים בי פירסט

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: