לידים – טיפולי שיניים והשתלות שיניים

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

לידים – טיפולי שיניים

לידים בתחום הטיפולים הפרטיים ובתחומי טיפולי השיניים בפרט הם לידים עם החזר השקעה גבוה במיוחד מכיוון שרוב האנשים שפונים לטיפולי שיניים צריכים סדרה של מספר טיפולים ולא יכולים להסתפק בשירותים הבסיסיים של קופות החולים (שמוגבלים למספר טיפולים בשנה).

בנוסף לכך, לידים עבור רופאי שיניים הם לא כה פשוטים מכיוון שלרופאי שיניים יש קוד אתי שמגביל את אופי הפרסום בהם הם יכולים לעשות שימוש. לדוגמה, לרופאי שיניים אסור להציג אחוזי הצלחה, להשתמש בידוענים (סלבס) או לשלוח ניוזלטרים עם הצעות שיווקיות ישירות.

הרבה חברות שיווק באינטרנט שמנהלות קמפיינים ממומנים לרופאי שיניים משתמשות בעמודים פנימיים של אינדקסים לרפואת שיניים, מה שאומר שהליד לא מגיע אליכם ישירות והגולש גם חשוף למידע אודות המתחרים, אם הם מופיעים באותו האתר. הפניה לעמוד הבית של הרופא גם כן מסיחה את דעתו של הגולש ואחוזי ההמרה של הטופס יורדים.

לכן, חשוב לעבוד עם חברה פרסום וקניית לידים שיש לה ניסיון עם תחומי הבריאות שתוכל לייצר לידים איכותיים מבלי לפגוע באמינות ויושר המקצוע.

מהם היתרונות הבלעדיים שלנו?

מקורות מגוונים – התנועה לעמודי הנחיתה שלנו מגיעה ממגוון גדול של מקורות ברשת (גוגל, אתרים רפואיים, שטחי פרסום במדורי רפואה ועוד). כך שטח הכיסוי הוא רחב יותר.

אופטימיזציה מעולה – הטפסים שלנו מעוצבים על סמך ניסיון של שנים רבות ובחירת האלמנטים המתאימים ביותר לכל תחום כמו למשל עיצוב, מבנה הטופס והמסר השיווקי (קריאה לפעולה).

תמחור הוגן – מחירים הלידים בשוק אמנם משתנים כל הזמן, אבל ברגע שאתם סוגרים על חבילת לידים, תדעו בדיוק כמה תשלמו, בלי הפתעות.

מיטוב לידים בלי שיטות מכירה אגרסיביות – מכירות בתחום הרפואה יכולות להיות אגרסיביות מאוד, ולחץ גבוה מצד אנשי מכירות יכול ליצור דווקא חשש אצל הלקוח ולהפיל את העסקה. לכן אנחנו מקפידים על מיטוב לידים וסינון ראשוני שיביאו לכם את אחוזי ההצלחה המקסימליים.

שמירת לידים – המערכת שלנו מתחברת ישירות לרוב מערכות ניהול הלקוחות (CRM) הנפוצות ומערכות דיוור, כך שאתם לא צריכים להתחיל לעדכן אותם באופן ידני במערכת שלכם.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: