לידים איכותיים לפתיחת תיקים מנוהלים/חשבונות מסחר

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

לידים איכותיים לפתיחת תיקי השקעות ומחשבונות מסחר עצמאי

כל בית השקעות יודע כי מחלקת המכירות באגף ה-תיקים מנוהלים/חשבונות מסחר עצמאי הוא הדובדבן של הקצפת.

סכומי ההשקעה בתיקים מנוהלים הוא היקף עמלות מכירה/קנייה בחשבונות מסחר עצמאי הם אסטרונומים ולכן, המרדף אחר המשקיע/סוחר הוא "מלחמת קודש פיננסית".

זה כמו למצוא מחט בערמת שחת

במדינה קטנה כמו ישראל, קהל הלקוחות המעוניינים להשקיע בתיקים מנוהלים או להעז ולסחור בשוק המניות קטן מאוד. היכולת הכלכלית לפתוח תיק מנוהל או הידע המקצועי לסחור בשוק המניות נראה כי שמור לבעלי אמצעים.

בי-פירסט הצליחה, פעם אחר פעם, שנה אחר שנה, להוכיח כי אם יש מי שיכול להרשות לעצמו לדרוך בעולם השקעות זה, היא תמצא אותו!

הכל סביב לידים חמים

הרי שכל מנהל מחלקת מכירות בכל בית השקעות בישראל יודע שלידים חמים הם הלידים עם בעלי אחוז ההמרה הגבוהים ביותר ואם לא יוכל לספק את כמות הלידים החמים בכל יום עסקים, המחלקה שלו תיכנס לסחרור מקצועי וכלכלי. אנשי המכירות (קונברז'ן) יתמרמרו כי אין להם לידים חמים וחדשים לעבוד איתם ויבזבזו זמן יקר על רשימות קרות וחסרות תועלת ומכיוון שרוב תלוש השכר שלהם בנוי על עמלות ובונוסים מפתיחות תיקים/חשבונות…מצד שני, המחלקה לא עובדת כראוי ולא עומדת ביעדים ומכאן נוצר לו כדור שלג שכל מנהל מחלקה יודע שקשה לעצור!

לא רק לידים חמים אלא איכותיים

חלומו של כל מנהל מחלקת מכירות בבית השקעות זה לקבל ליד חם "מבושל בשלמות" שכל מה שנותר זה להגיש לשולחן.

לבי-פירסט, ספקית לידים המובילה במדינה, יש את הכלים המתקדמים והייחודיים להכין את הלקוח ו-"לבשל" אותו לסגירת מכירה.

בי-פירסט מכירה בעובדה שהחלק החשוב ביותר במכירה הוא "מסע הלקוח", בדיוק כמו במחלקת המכירות. הרי שכל איש מכירות מקצועי יודע שעל הלקוח לעבור מספר תחנות מנטליות, לפני שיוכל לחתור למגע וללכת על המכירה ולכן, בי-פירסט מקצרת את מסע המכירה של איש המכירות ולוקחת על גבה את רוב מסע הלקוח עליה כך כשאיש המכירות ירים את השפורפרת וייצור קשר עם הלקוח הפוטנציאלי(הליד), רוב השיחה תהיה סביב החלק הטכני של פתיחת החשבון והעברת הכספים!

בי-פירסט בשיטת שיווק מבוסס תוצאות

במקום להקשקיע הון וזמן על בניית מערך שיווק, להפריש תקציבי פרסום ולהתחיל את יום העסקים במחלקת המכירות בדאגה סביב ביצועי הקמפיין השיווקי, בשיטת שיווק מבוסס תוצאות, כל שעליכם לעשות זה לרכוש חבילת לידים איכותיים ולהתחיל את יום העסקים במחלקת המכירות עם כמות הלידים שרציתם, מחכים לכם, לפני "בריף בוקר"!

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: