צילומי חוץ

איך גורמים לכך שמעדיפים אותך ואת העסק שלך על פני המתחרים? באמצעות וידאו וצילומי חוץ כי…תמונה שווה 1000 מילים, או ווידאו אחד שווה 100 תמונות?

בעידן הטכנולוגי של המאה ה-21, בו הכל נגיש לנו בהינף אצבע, המלחמה לתשומת הלב של כל אחד הופכת עקובה מדם!

בין 3 ל-5 שניות. זהו משך זמן תשומת הלב של הגולש הממוצע.

אחד האתגרים הגדולים ביותר של כל סוכנות שיווק דיגיטלי הוא ללכוד את תשומת ליבו של הגולש באינטרנט.

קופירייטרים שוברים את האצבעות שלהם על המקלדת כדי לשמור על הקורא, משורה אחת לשניה, לעורר אצל הקורא מספיק סקרנות בוף משפט כדי שיתחיל לקרוא את המשפט הבא.

בעידן של ריגושים ויזואלים וסיפוק מיידי, על פני השטח זה נראה ש-‘אתגר תשומת הלב’ של הגולש, מיום ליום…הופכת לבלתי אפשרית.

את האמת על השולחן

כל סוכנות שיווק דיגיטלית יודעת זאת היטב- תשומת הלב של הגולש הנורמטיבי באינטרנט הולכת קודם כל ל:

  • קטע וידאו
  • תמונה
  • תוכן

זו מציאות עגומה, במיוחד בעידן האינטרנט בו הפכנו במידה לעצלנים והמילה הכתובה הפכה לנטל וכיום אם לא “נאכיל בכפית” את הגולש הנורמטיבי בשיווק המוצר/שירות שלנו, הקלות בה יוכל לגזור עלינו את הגזירה, לדפדף אותנו הלאה…היא קלה יותר מאצבע על ההדק!

בי-פירסט, החברה המובילה בישראל בשיווק מבוסס תוצאות מצליחה, באמצעות הפקות וידאו וצילומי חוץ לנצל את מיטב כוחו של שיווק הדיגיטלי ולייצר ללקוחותיה לידים איכותיים, כל יום..כל היום!

תמונה אחת שווה יותר מ-1000 מילים.

קטעי וידאו הם בהחלט משמשים כלי יעיל ואגרסיבי לייצור לידים איכותיים אבל שלא נתבלבל לרגע, אין זה מספיק לקחת מצלמת סלפי ולצלם ברחוב. כמו כל כלי עבודה, איכותי שיהיה, זה שמשתמש בו הוא זה שיביא את התוצאה הרצויה.

בי-פירסט  יודעת לבנות את ה-“עלילה המושלמת” לסיפור המושלם לבעל העסק. החברה עובדת עם צוות הפקה מקדמת הבימה שמך שנים רבות ובצורה סינרגית ומקצועית, יודעת לייצר הפקות וידאו וצילומי חוץ ללא מתחרים. הכל בכדי  שבעל העסק והמוצר שלו יכולו להגיע לידי ביטוי בצורה המקצועית ביותר, המתאימה ביותר והטובה ביותר כשעל המטרה מופיע דבר אחד בלבד…ייצור לידים איכותיים!

מכירים אותך ואת העסק שלך בצורה אישית ומתבצעת בצורה מקצועית.

בזכות כלי שיווקי עוצמתי זה, לך יש את היכולת להציג את עצמך ושירותי/מוצרי העסק שלך להמוני לקוחות פוטנציאלים ולהראות להם, בצורה אישית ובגובה העיניים את מרכולתך.

הרי שכל בעל עסק יודע שהדבר הכי קשה, לכל עסק הוא שאף אחד לא מכיר אותך ובאמצעות כלי שיווקי זה, תוכל להביא את כל בית העסק שלך לכל בית בישראל, בכל מקום ובכל שעה.

עם בי-פירסט תוכל להכניס את בית העסק שלך לכל בית אב בישראל ולתת לשלל לקוחות פוטנציאלים את הזכות להכיר אותך ואת העסק שלך כי בינינו…אם הלקוח ידע “עם מי הוא עושה עסק”…אתה תסגור עסקה.

אם את/ה מעוניין/נת לדעת יותר איך להגדיל את המחזרים של העסק שלך ע”י שימוש בשיווק מבוסס תוצאות ולקבל לידך כל יום ובכל שעה, לידים איכותיים ולהשתמש בכלי השיווקי החזק ביותר בעולם השיווק , את/ה מוזמן/נת להשאיר פרטים, כאן בתחתית וליצירת קשר

סודות המשפט

צילומי חוץ

למידע נוסף הזינו את הפרטים:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר