לידים לאסטתיקה

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

לידים לאסטתיקה- מה זה בכלל ואיך זה יכול להגדיל למכוני יופי את מחזור המכירות?

מכוני טיפול ואסתטיקה רבים כבר עברו לשיטת העבודה החדשה בה הלקוחות מגיעים ישירות אליכם למייל או למערכת ה-CRM. אם אתם בעלי מכוני יופי ואתם מעוניינים לעבוד לפי שיטת ה’לידים’, הגעתם למקום הנכון כי כאן אתם תמצאו את כל המידע הנחוץ, המקצועיות והתמיכה שאתם צריכים כדי להפוך ממכון יופי פינתי – לרשת אסתטיקה מובילה עם מאגר לקוחות ענק.

מה זה לידים לאסתטיקה?

הלידים ‘Leads’ הם לקוחות פוטנציאלים הנאספים מרחבי האינטרנט במטרה לגרום להם להשאיר פרטים במודעה פרסומית, לאחר שהלקוח מילא את פרטיו הם מועברים ישירות לבית העסק כדי שהם יצרו עם הלקוח הפוטנציאלי קשר ובעצם יסגרו עסקה. המומחיות שלנו ב-Be-First היא לאתר במטרה לאתר לקוחות המעוניינים בשירות או מוצר ולגרום להם להשאיר את הפרטים האישיים שלהם, אנחנו עושים זאת על-ידי יצירת קמפיינים ממומנים ברחבי הרשתות החברתיות, בכתיבת כתבות שיווקיות ברמה גבוהה ובדרכים רבות נוספות.

אתם יכולים להפוך את הלידים למקור העיקרי שלכם בעסק, יש בשוק עשרות ואף מאות חברות שעובדות אך ורק על שיטת הלידים כי היא הוכיחה את יעילותה. בעידן הדיגיטל של היום אין כמעט אדם שאינו נמצא ברשתות החברתיות, מעטים יודעים אבל אותן פלטפורמות הן בעצם מדיומים פרסומיים המעניקים לבעלי עסקים אפשרות לפרסם בשטחם. הייחודיות באינטרנט היא היכולת לנתח קהלים ולאתר אותם על-ידי אינטרסים משותפים וכך להציג אך ורק בפני הקהל המתאים את המודעות, בין אם אלו נשים מחולון המעוניינות בהסרת בלוטות זיעה או גברים בעלי רכב סוסיתא מכפר שמריהו המעוניינים בהסרת שיער בלייזר – מה שאתם צריכים לעסק, אנחנו יודעים לספק.

יתרון נוסף של הלידים היא האפשרות לדעת כמה כל ליד עלה ולשלוט בצורה טובה יותר על תקציב הפרסום, בשיטה זו אתם מקבלים כלים חדשים ליעול תקציב הפרסום, המחירים משתנים בהתאם לצרכים של בית העסק וכן לקהל היעד. הלידים יכולים לספק לכם את העבודה היומית שאתם צריכים, בלי שתתאמצו יותר מדי או תבזבזו זמן יקר, הלקוחות מגיעים ישירות לתיבת המייל שלכם או לתוכנת ה-CRM.  מה שנותר לכם זה רק להתקשר ללקוחות הפוטנציאלים ולסגור עסקאות.

אולי יעניין אותך? ‘לידים לעסקים


למה דווקא Be-First?

התשובה לכך נמצאת בגוף השאלה, אנו דואגים להיות הכי טובים בתחום שלנו, בייחוד כאשר מדובר בייצור לידים איכותיים וחמים לתחום האסתטיקה. כאן לא תשמעו מאיתנו תירוצים, אתם תקבלו את מה שאתם הכי צריכים לעסק שלכם. האחריות שלנו היא לדאוג לכך שהלקוחות שיגיעו אליכם יהיו איכותיים ובעלי אחוזי המרה גבוהים לביצוע עסקה שבסופה אתם תראו ממנה רווח ותשואה. תחום האסתטיקה אינו זר היות ואנו מייצרים אלפי לידים ביום למכוני יופי ברחבי הארץ, לכן היכולת שלנו לגרום לעסק שלכם להרקיע ולגדול בא מניסיון של שנים רבות, זאת במטרה לספק לכם עבודה.

לפני שבכלל חושבים לרכוש לידים

כל מי שחושב לרכוש לידים, רוב הסיכויים שניסה את מזלו בניסיון ייצור לידים, הן בעצמו והן ע”י שירותי שיווק של סוכנות שיווק דיגיטלי. לכן, אנו לא ניכנס כאן להסברים מיותרים כמו “מה ליד”, “משפך שיווק” וכיוב’…

מעוניינים לרכוש לידים? מעולה. עכשיו, איך באמת תוכלו להבטיח שחבילת הלידים שאתם רוכשים היא איכותית?
להבדיל בשיטת השיווק המוכרת, בה אתם רוצים לייצר ליד במחיר נמוך, כאן, כשעובדים עם ספקיות לידים, לעלות הליד יש אפקט מכריע על טיב ואיכות הליד!

הרי שזה טבע “האדם הישראלי” לקבל הרבה ולשלם פחות אבל כשאתם מנהלים אופרציה שלמה שכוללת אנשי מכירות, מנהלי מחלקות, דד-ליינים, דוחות של מחזורי מכירות…’מה שבא בזול…בסוף יעלה לכם ביוקר!’

עלות ליד חם ואיכותי, בממוצע, עולה בין 250-350 ₪ (בהמשך נסביר בדיוק מדוע זה כך). אם אתם מחפשים לידים זולים במחירים הנעים בין 80-100 ש”ח…אתם בהחלט שנמצאים במקום הלא נכון!

אנחנו, כאן בבי-פירסט, מודים ומתוודים…אנחנו לא יודעים לייצר לידים חמים ואיכותיים, לידים בעלי אחוז המרה גבוה בסכומים אלה. זה פשוט בלתי אפשרי, נקודה!
מכיוון שספקית הלידים לוקחת על עצמה את כל עלויות השיווק של יצירת הלידים, עם לדוגמה היא מוכרת ליד ב-80 שקלים, אז רוב הסיכויים שעלות ייצור הליד עולה לה 50 שקלים.
ליד איכותי בעלות ייצור של 50 ש”ח…אין חיה כזאת!

טבע האדם הישראלי, לפעמים מסתנוור מהצעות מחיר זולות וכמות של לידים ירודים עד שהוא, מבלי לשים לב, למעשה משלם בזמן יקר של אנשי המכירות שלו מבזבזים על לידים שלא ניתנים להמרה, מחזור מכירות שבמקום לעלות, במקרה הטוב נשאר עומד במקום ובמקרה הגרוע מכל מתחיל לצנוח…

המספרים לא משקרים:

רכשתם 500 לידים בעלות של 80 ש”ח לליד. שילמתם סה”כ 40,000 ₪.
מתוך 500 הלידים, הצלחתם להמיר רק 3% מסך הלידים. סה”כ 15 לידים הומרו ע”י אנשי המכירות שלכם לעסקאות.

מצד שני- רכשתם 500 לידים בעלות של 200 ₪ לליד. שילמתם סה”כ 100,000 ₪.
מתוך 500 הלידים, הצלחתם להמיר 10% מסך הלידים. סה”כ 50 לידים הומרו ע”י אנשי המכירות שלכם לעסקאות.

עכשיו, הכל תלוי במוצר/שירות שאתם מציעים ללקוחות שלכם. אם אתם מציעים מפות שולחן ב-99 ₪+ציפות לכרית במתנה…מיותר לציין שאתם במקום הלא נכון. רוב הסיכויים שהמוצרים/שירותים שאתם מציעים עולים ללקוחות שלכם הרבה יותר מ-200 שקלים…הרבה יותר ולכן אין באמת צורך להרחיב במילים מדוע שווה יותר להשקיע את הזמן של אנשי המכירות שלכם להמיר כמה שיותר לידים איכותיים לעסקאות סגורות.

ייצור ליד איכותי תלוי במסע לקוח

הסוד הכמוס ביותר בעולם השיווק בנוי משני אופנים:

  • זיהוי ואיתור לקוח קצה
  • מסע לקוח

זיהוי ואיתור לקוח קצה– זיהוי לקוח הקצה נעשה ע”י קופירייטרים מקצועיים ומנוסים. הם יודעים להיכנס לנעליו של לקוח הקצה ולמשך זמן מסוים, למעשה נושמים וחיים את חיי הלקוח מבעד עיניו. כדי שהקופירייטר יוכל לכתוב את התכנים שידברו לליבו של לקוח הקצה, עליו להבין בדיוק מי הוא ואיך יום בחייו נראה. בן כמה הוא, האם נשוי/רווק/גרוש, תחום עיסוק בו עוסק, מצב כלכלי…כל אלה מרכיבים עבור הקופירייטר תמונה, אווטר אם תרצו, של הלקוח המושלם לכם וברגע שהצליח ליצור אותו, הקסם השיווקי בכתב מתחיל.

איתור הלקוח, נעשה ע”י מנהל הקמפיינים. ברגע שנוצר ה-אווטר של לקוח הקצה, על מנהל הקמפיינים לאתר כמה שיותר אנשים העונים לקריטוריונים שמרכיבים את האווטר, ברחבי האוקיינוס של האינטרנט.

אז הרכבנו את לקוח הקצה המושלם עבור המוצר/שירות שלכם והצלחנו לאתר קהל גדול שעונה על אותם הקריטוריונים שמרכיבים אותו. עכשיו…צריך לבנות את משפך השיווק, קרי, ‘מסע הלקוח’ שנבנה במיוחד עבור לקוח הקצה שלכם, שאליו ייחשף ויעבור.

ככל שמסע הלקוח ארוך יותר, עתיר תחנות ביניים כך מצד אחד, לקוח הקצה שלכם מבין שאתם הוא הפתרון שלו חיכה וחיפש זמן רב. מצד שני, ככל שמסע הלקוח ארוך יותר, מרובה תחנות ביניים…כך נוכל לסנן עבורכם לקוחות לא רלוונטיים. לקוחות שאינם רלוונטיים, פשוט יפלו באחת מהתחנות שבמסע הלקוח ואלה שישארו עד סופו…יהפכו לליד חם ואיכותי המוכן להמרה.

ככל שמשפך השיווק עשיר יותר, הוא יקר יותר עבור ספקית הלידים

כדי שמסע הלקוח, במשפך השיווק, יהיה מעניין, רלוונטי ללקוח הקצה…אחד שיגרום לו להיצמד לכיסא ולצפות בקוצר רוח להשאיר פרטי התקשרות, על משפך השיווק להשתמש במגוון רחב של כלים שיווקיים מתקדמים ומספר רב של פלטפורמות שיווק וכל אלה…עולים כ-ס-ף!

להלן שתי דוגמאות ללידים ירודים לעומת לידים איכותיים:

בשקופית הבאה, אנחנו רואים איך ליד שעלותו זולה נוצר.
ספקית הלידים תייצר עבורכם פוסט בפייסבוק, תעצב עבורכם, בתוך הפוסט, באנר כשמעל הבאנר תוכן שיווקי.
מתחת לבאנר, תופיע הנעה לפעולה שתוביל לדף נחיתה בו עוד מספר מילות תוכן וטופס השארת פרטי התקשרות. ברגע שהלקוח משאיר פרטי התקשרות, הוא הופך ל-ליד.

בשקופית הבאה(מתחת), אנו יכולים לראות איך מייצרים ליד איכותי.
את לקוח הקצה, ספקית הלידים תמצא ממזפר מקורות שונים, לאו דווקא מפייסבוק אבל בפייסבוק, במקום להשתמש בבאנר(תמונה) היא תשתמש בסרטון שהוכן והופק במיוחד עבורכם. לספקיות לידים מקצועיות, סטודיו להפקות וידאו וצילומי חוץ משלהם וע”י הפקת סרטונים שיווקיים עבור החברה שלכם, לקוח הקצה, כבר מההתחלה יכול לחבר פנים למוצר/שירות שלכם או במילים אחרות.. הוא מבין שלמוצר/שירות שהוא מתכוון לרכוש יש “אימא ואבא” והדבר יוצר אמינות, כבר בתחילת מסע הלקוח!
מקור שיווק נוסף הוא גוגל- ע”י שיווק במנוע החיפוש הגדול בעולם, לקוחות קצה רבים יכולים להגיע אליכם.
מקור שיווק נוסף הוא אאוטבריין/טאבולה- כאן, אנחנו נכנסים לזירת האתרים הנחשקים כמו N12, Ynet, ביזפורטל, וואלה… באמצעות באנרים ותכנים חדים כתער, שלא משאירים הרבה ברירות חוץ מלהקליק על הבאנר, היישר לשלב הבא במסע הלקוח.

ברגע שלקוח הקצה מקליק על ההנעה לפעולה באחד ממקורות השיווק, הוא עובר לתחנה הבאה…לכתבה.
בכתבה, כישורי הקופירייטר נכנסים להילוך גבוה. לקוח הקצה יקרא ויבין עד כמה המוצר/שירות שלכם מתאים לו ככפפה ליד. הקופירייטר ינצל את הבמה ויגרום ללקוח הקצה להרגיש שיש מי שמבין אותו(זוכרים שדברנו על בניית ה-אווטר שהקופירייטר בונה..?). ברגע שהוא ירגיש שאכן יש מי שמבין לליבו, יש מי שיודע בדיוק מדוע הוא צריך מוצר/שירות מסוג זה, באותה הכתבה, הקופירייטר יכיל את התכנים הנכונים והמדוייקים ביותר שיובילו אותו לרצות לעבור לתחנה הבאה, והיא…השאלון.

לשאלון מספר תפקידים.
מצד אחד, תפקיד השאלון הוא לסנן לקוחות קצה לא רלוונטיים. כאלה שאם כל הרצון הטוב שבעולם לרכוש את המוצר/שירות שלכם, פשוט אינם עומדים בקריטוריונים שאתם קבעתם מראש עבור “הלקוח המושלם” שלכם! אלה, פשוט לא יהפכו ל-ליד ולא יגיעו לשולחנם של אנשי המכירות שלכם. אלה שכן מילאו את השאלון וענו נכונה על הקריטוריונים שלכם, יהפכו ל-ליד ויעברו אליכם.
תפקיד נוסף לשאלון הוא להעלות את רמת המחוייבות של הלקוח. לקוח שצפה בסרטון בפייסבוק, לאחר מכן קרא כתבה שלמה על המוצר/שירות שאתם מציעים ועכשיו השקיע ומילא שאלון שלם…אם זה לא נקרא מחוייבות…אנחנו באמת שלא יודעים מה כן!

איך מתחילים?

ללקוחות חדשים המגיעים אלינו אנו מציעים תחילה לבצע ‘פיילוט’ (דגימה) של הלידים שאנו מייצרים. לשלב הראשוני תצטרכו לרכוש בין 150 ל-250 לידים כדי לדעת האם אכן מדובר בלידים המתאימים לכם, וגם בנוסף לבצע סקירה וניתוח קצר כדי שאנו נדע מהי הדרך הטובה ביותר להביא לידים איכותיים המותאמים לצרכים שלכם שבסופם תתבצע עסקה, הרי שגם אנחנו צריכים מעקב כדי להתייעל עבורכם.

לאחר שקבענו ביחד מהי כמות הלידים הנחוצה לפיילוט וכמובן איזה סוג שירותי אסתטיקה יש לקדם, נותר לכם רק להמתין ללידים שיתחילו לזרום אליכם, לחזור אליהם כמה שיותר מהר וכמובן לסגור עסקאות. כעת עליתם על דרך חדשה בשיטה שתעניק לכם המון עבודה והכי חשוב: נחת עסקי.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר על-ידי השארת פרטים בתחתית הדף או להתקשר למספר המופיע בדף הבית, עם האמון שלכם ומקצועיות שלנו העסק שלכם יגדל בקצב מסחרר.

תמיד כאן בשבילכם ועבורכם,

צוות המומחים של Be-First

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר