שאלות נפוצות

כל הלידים שאנחנו מייצרים בלעדיים ללקוח אחד בלבד, אנחנו מתחייבים על כך.
אנחנו מפרסמים במספר ערוצים שונים ובניהם, גוגל SEARCH, GDN, רשתות חבתיות, אתרי שותפים, אתרים בבעלותנו
לנו יש את הניסיון והמקצועיות המתאימה לקידום אתרכם, בכל אופן אנחנו ממליצים שתשאלו משהו יותר אובייקטיבי, פשוט תבחרו כמה מהלקוחות שלנו ותשאלו אותם אם הם מרוצים :)
אנחנו כן עורכים הסכם עבודה מול הלקוחות שלנו. אבל החוזה שלנו מכיל סעיף יציאה וניתוק מהשירות. אתם יכולים לבטל את ההסכם מולנו בכל רגע נתון כל עוד הודעתם לנו חודש מראש. (אנחנו לא עוסקים בחתונות אלא בתוצאות).
אנחנו כן מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב והמקצועי ביותר אנחנו מתחייבים שתנועה אורגנית באתרכם תעלה משמעותית, בעניין המיקום לרוב אנחנו מביאים את הלקוחות שלנו למקומות ראשונים, אך אנחנו לעולם לא נתחייב על כך, אי אפשר להתחייב לדבר כזה, היחידים שיכולים להתחייב על זה גוגל או נוכלים.
קידום אתר אורגני יכול לקחת החל מ-חודשים עד שנה, בתחומים תחרותיים במיוחד זה יכול לקחת אפילו יותר עד לבלתי אפשרי.
אנחנו מקדמים בשפה עברית, רוסית, אנגלית - בשפות אחרות ניתן לקדם בצירוף אדם שדובר על השפה הרלוונטית.
לא קיים קידום אתר אורגני במחיר כזה, שמענו לא מעט פעמים על מקרים כאלו, כדי לקדם אתרכם בצורה מקצועית צריך להשקיע בו לפחות 15 שעות בחודש, אתם חושבים שחברה מקצועית יכולה לגבות 50 ש"ח לשעת עבודה בזמן שהעסקת עובד מקצועי בתחום עולה יותר ?
השרותים שלנו ניתנים על בסיס ריטיינרים חודשיים והן במודלים CPL, CPA משתנה בהתאם לאופי הפעילות, לפרטים מלאים על השרותים שלנו ניתן לעיין בדף השרותים.
תלוי באיזה מודל עבודה מדובר, באם ומדובר על מודל CPL בוודאי שאנו מחויבים לספק את הלידים, אנו גם מתחייבים על לידים בלעדיים אלא אם סוכם אחרת בהזמנת עבודה.