חברה לשיווק באינטרנט

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

חברה לשיווק באינטרנט: סוכנויות שיווק פרפורמנס דורסות סוכנויות שיווק דיגיטליות רגילות

מהפכה בזירת השיווק המקוון שהחלה כבר לפני מספר שנים, לאחרונה מגיחה את ראשה לפני השטח וכיום כמעט וכל עסק המשווק באינטרנט מחפש חברות לשיווק באינטרנט מסוג אלה.

הרי כל מי שמשווק את העסק שלו בצורה מקוונת יודע ששיווק דיגיטלי באינטרנט יכול להיות עסק יקר.
ככל שמצטרפים שחקנים חדשים לזירת שיווק דיגיטלית זו, עלויות השיווק, בעקבות התחרות ההולכת וגוברת, רק מטפסות שמימה!
עסקים שרוצים לצעוד את צעדיהם הראשונים בעולם השיווק הדיגיטלי צריכים להיערך כלכלית למסע.

משקיעים בין 10,000-22,000ש”ח לפני שרואים תוצאות
עסקים המעוניינים להיכנס לזירת השיווק באינטרנט צריכים לבנות תשתית שיווקית המתאימה לכך ותשתית זו גוררת אחריה עלויות:
שירותי שיווק של סוכנות שיווק דיגיטלית- תשלום עבור שירותי שיווק מסוג זה יכולים לעלות בין 2,000ש”ח ל-7,000ש”ח לכל חודש.
בניית מערך שיווק- סוכנות השיווק תבנה עבור בעל העסק מערך שיווק (פאנל) בו הלקוחות הפוטנציאלים ייחשפו ויעברו מסע שיווק סוחף כשהמטרה היא לקבל מהם פרטי התקשרות עבור רכישת מוצר/שירות .
הפאנל יכיל, בין היתר, דפי נחיתה, תכנים שיווקיים, באנרים ועוד…בד”כ, בניית מערך שיווק, מ-א’ ועד-ת’ לוקח בין חודש לחודשיים. חשוב לציין כי בזמן הזה, בעל העסק הוציא מכיסו מספר אלפי שקלים עבור השירות של סוכנות השיווק+בניית מערך השיווק וכל זה…לפני שראה את הליד הראשון שלו.

ליד. מה זה?
המרכיב החשוב ביותר לעסקים המשווקים עצמם באינטרנט  הוא “ליד”.
ליד למעשה הוא לקוח פוטנציאלי שנחשף למערך השיווק של העסק אשר בסופו השאיר פרטי יצירת קשר. לידים אלה יקרים מפז עבור עסקים ובעליהם.

לידים איכותיים
מה שמבדיל בין סוכנויות שיווק דיגיטליות, הן במחירים שהן גובות עבור השירותים שמציעות ללקוחותיהן והן ברמת המקצועיות שלהן זה איכות הלידים שמייצרות ממערך השיווק.
ליד איכותי הוא ליד בעל אחוזי המרה גבוהים. ככל שעסק יכול להמיר יותר לידים כך יגדל ה-ROI שלו ומיותר לציין שגם מחזור המכירות שלו יגדל בהתאם.
למרבה הצער, סוכנויות שיווק שמסוגלות לייצר לידים איכותיים, גובות תשלומים גבוהים מאוד עבור שירותים אלה ולא כל עסק יכול להרשות לעצמו סכומים אלה.

סוכנויות שיווק פרפורמנס. מה ההבדל?
להבדיל מסוכנויות שיווק דיגיטליות, סוכנויות שיווק פרפורמנס חותכות את העלויות השיווק ההתחלתיות מבעל העסק ומוכרות לא חבילות של לידים(לקוחות פוטנציאלים שכבר השאירו פרטי התקשרות) המוכנים להמרה.
לפי מודל עסקי זה, עסקים רבים יכולים להרשות לעצמם להשקיע בשיווק דיגיטלי ולראות תוצאות כבר בחודש הראשון, להבדיל מהמודל שהוזכר קודם לכן(כשבעל העסק מחכה בין חודש לחודשיים לפני קבלת הליד הראשון).

מבטיחים למצויינות
סוכנויות שיווק פרפורמנס חייבות להבטיח כי הן תייצרנה לידים איכותיים. מכיוון שהן לוקחות על עצמן את כל העול הכלכלי עבור בניית מערך השיווק על גבן ואינן גובות תשלומי ריטיינר חודשיים עבור השירות…הן חייבות להבטיח שהלקוחות שלהן מרוצים מהלידים שהם רוכשים, כבר מחבילת הלידים הראשונה!

מערכות יחסים עסקיות לטווח הארוך
סוכנויות שיווק פרפורמנס מכוונות ליצור קשרים עסקיים ארוכי טווח עם הלקוחות שלהן מסיבה מאוד פשוטה…הן משקיעות זמן יקר ומשאבים רבים, על חשבונן, כדי לבנות מערכי שיווק ייחודיים עבור הלקוחות שלהן וזה יהיה בזבוז של זמן יקר אם לקוחות החברה יסיימו את ההתקשרות העסקית שלהם כעבור מספר חודשים.

בי-פירסט שיווק מבוסס תוצאות- המובילה מבין סוכנויות שיווק פרפורמנס בישראל
בי-פירסט, סוכנות שיווק מבוסס תוצאות מככבת במקום הראשון במנוע החיפוש של גוגל, ללא פרסום ממומן!!!
בי-פירסט הצליחה לייצר בממוצע, למעלה מ-100,000 לידים איכותיים עבור לקוחותיה בשנה האחרונה אבל מה שמייחד אותה ושם אותה בקדמת הבמה השיווקית דווקא נמצא בשירותים הנלווים שמציעה ללקוחות החברה למען מטרה אחת בלבד…”להגדיל את מחזור המכירות!
אם מדובר בהפקות צילומי חוץ, הדרכות מכירה, טיוב לידים טלפוני ועוד…בי-פירסט דואגת שלאף לקוח בחברה לא יחסר דבר. במיוחד כשזה קשור להגדלת מחזור המכירות!

רוצים להצטרף לסוכנות שיווק מבוסס תוצאות המובילה בישראל ולהתחיל להכפיל ולשלש את מחזור המכירות שלכם כבר מהחודש הראשון?
תשאירו פרטים, כאן בתחתית המסך ואנחנו נחזור אליכם בהקדם.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר