שיווק שותפים – אפילייט מרקטינג

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

שיווק שותפים הינה אחת הדרכים המשתלמות ביותר לפרסום, הן עבור המפרסם, הנחשף באתרים רבים במקביל, והן עבור בעלי האתרים המשכירים שטחי פרסום (באנרים) באתר למגוון רחב של מפרסמים בהתאמה מדויקת לקהל היעד של האתר. מודל העבודה על אחוזים ממכירות, על הקלקה על באנר, או על כל טופס שקונה פוטנציאלי ממלא, הופכים את שיווק השותפים למודל הוגן, בו אתר האינטרנט מתוגמל היטב בהתאם לתוצאות שהביא, ונותן השירותים המפרסם באתר אינו מוציא כספים מיותרים בפרסום במדיות שאינן מכניסות לו לקוחות פוטנציאליים (לידים).

Afiliate Marketing

 

Afiliate Marketing

קיימות  ממערכות רבות בשוק המסייעות בניהול יצירת הקשר הנפלא בין המפרסם למדיה, אך כמו בכל תחום גם בשיווק שותפים מומלץ לדעת עם מי כדאי להתחבר ועם מי החיבור עשוי לגרום לעוגמת נפש ולאובדן הכנסות.

שירותי שיווק שותפים לבעלי אתרים

בנית את הבלוג המצליח ביותר בתחום מסוים, או אתר חדשות שמושך אליו רבבות מבקרים. אבל איך עושים מזה כסף? נכון, ניתן לגייס אנשי שיווק שימכרו פרסום באתר, אך כיום מרבית המפרסמים מעדים לשלם על בסיס תוצאה, ולא על בסיס זמן או חשיפות. הדרך הנכונה היא להתחבר לרשתות פרסום קיימות, בארץ ובחו"ל, ולאתר את המפרסמים שקהל היעד של האתר שלך יעדיף לפנות אליהם.

אתר אינטרנט דומה לנדל"ן במאזור מבוקש. כל שטח פרסום שווה כסף, ולכן עליך להעדיף מראש את המפרסמים שיכניסו את מירב הרווחים לאתר. המומחים שלנו ידעו לנתח מראש מיהו הגולש הממוצע באתר שלך, מה גילו, מינו, מהם תחומי העניין שלו, ועל אילו מודעות הוא יעדיף ללחוץ, ולקשר אותך עם הקמפיינים המובילים ביותר בהתאמה אישית אחד על אחד על מנת למקסם את רווחי האתר.

בין שירותינו תוכל למצוא:

 • איתור מפרסמים פוטנציאליים לאתר
 • הגדרת קהל היעד של האתר והתאמת מפרסמים לקהל יעד זה
 • יצירת הקשר עם מספר תכניות שותפים
 • סיוע הטמעת תכנית השותפים באתר שלך
 • מיקסום הרווחים באמצעות ניתוח דוחות בזמן אמת של הקמפיינים השונים

שירותי שיווק שותפים לנותני שירותים

שיטת שיווק שותפים מאפשרת לכל נותן שירות, או לכל מוכר של כל מוצר שהוא באינטרנט או מחוצה לו להפוך את העולם כולו לזירת המכירות הפרטית, כאשר התשלום הוא רק בעבור תוצאות בפועל. עם זאת, כפי שעובד שיווק לא יעבוד עבורך זמן רב על אחוזים כאשר אינו מצליח למכור, כך גם אתר אינטרנט המפרסם עבורך לא ימשיך ויפרסם באם המוצר אינו אטרקטיבי עבור לקוחותיו.

ההתמחות שלנו היא יצירת הקשר הנכון בין מפרסם לנותן השירות על מנת לפרסם בעיקר לקהל הפוטנציאלי שלך בדיוק באיזורים בהם הינך משווק. ישנם כלים רבים לנתח את תנועת המשתמש באתרים השונים, ולנתב אליך את הלקוח הפוטנציאלי, בדיוק בזמן שהוא מוכן להתשמש בשירותיך או לקנות את המוצר אותו אתה מציע. אנו מכירים את הכלים השונים ליצירת הקמפיינן, ולינותוחו בזמן אמת על מנת שתגיע מהר ככל האפשר ללקוחות הפוטנציאלים שלך, בעלות מינימלית עבורך.

בין שירותינו תוכל למצוא:

 • יצירת הקשר עם מספר תכניות שותפים המפרסמות באתרים בתחומי הנישה שלך
 • סיוע הטמעת תכנית השותפים באתר שלך
 • אופטימיזציית הוצאות הפרסום באמצעות ניתוח דוחות בזמן אמת של הקמפיינים השונים
 • הגדרה מדויקת של קהל היעד הצורך את שירותיך או את המוצרים אותם אתה מוכר, ואיתור בלוגרים או מפרסמים בתחום, גם כאלה שאינם נמנים על אתרים המשתתפים בתכניות שותפים
 • בניית הקמפיין הפרסומים באמצעות מספר באנרים ומספר דפי נחיתה
 • ניתוח בזמן אמת של הקמפיין על מנת להביא למספר הקלקות/מכירות הרב ביותר עבור כל קמפיין.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: