לידים איכותיים לאיתור כספים אבודים

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

לצלוח את תחום איתור כספים אבודים בשיטת שיווק מבוסס תוצאות: הכלי הסודי של חברות הביטוח, יועצים פיננסים ולכל מי שיש יד בדבר סוף סוף נחשף!

הרי שכל מי שנוגע בתחום איתור כספים אבודים יודע עד כמה קשה זה למצוא את הלקוח שמוכן לעבור "ייסורי גיהנום בירוקרטיים" מול רשויות המס וחברות הביטוח ולכן, עשרות אלפי שקלים מושקעים בכל חודש על שיווק מקוון ירוד, בעל תוצאות שמטילות ספק קיומי ב-ROI.

מדוע זה כה קשה?
הציבור מעדיף לוותר על כסף פוטנציאלי רב מאשר "להכניס ראש בריא למיטה חולה"! מכירים את המשפט "מה שבא בזול, בסוף עולה ביוקר..?"לישראלים קשה להאמין ובצדק, שזה יהיה להם קל להשיג כסף משום מקום ומניחים שהם הולכים לסבול כל הדרך אל הבנק וברוב המקרים זה בדיוק כך.

גם כשמציעים להם שירותי איתור כספים אבודים בתמורה ל-30% מסך הכספים שאותרו, הם לא מוכנים "לצאת פראיירים" ומעדיפים להפסיד הכל ומאשר להחזיק בידם 70% מהכספים.

ודבר אחרון- אנשים פשוט לא מאמינים שאיפשהו, יש ערימת כסף עם השם שלהם המחכה שרק יבואו לאסוף אותם.

כדי להתמודד עם "התנגדויות" כמו אלה, צריך לבחור את סוכנות השיווק המתאימה לכך. אם אתם מוציאים למעלה מ-30,000 ש"ח בחודש על תקציבי פרסום ושיווק ולא מצליחים לסגור עסקאות…רוב הסיכויים שאתם עובדים עם סוכנות שיווק שלא מתאימה למשימה.

שיווק מבוסס תוצאות: שמים את הכסף על השולחן
סוכנויות שיווק עתירות ניסיון ומקצועיות, כאלה שמאמינות ביכולתן לייצר לידים איכותיים בעלי אחוזי המרה גבוהים מוכנות לקחת את כל העול הכלכלי של בניית מערכי השיווק היקרים ולהסיר מהלקוחות שלהן את כל "כאבי הראש השיווקים" ופשוט לייצר לידים איכותיים המוכנים להמרה, בכל יום ובכל שעה.

רק כך החברה יכולה להתרכז במה שהיא יודעת לעשות וזה בתחום העיסוק שלה וזה לאתר כספים אבודים ללקוחותיה ולא לבזבז זמן לאתר לידים איכותיים!

בי-פירסט מספקת לידים איכותיים, מזוקקים ומסוננים לפי דרישה וחוסכת מהחברה המתמחה בתחום הרלוונטי את כל העלויות הנלוות לשיווק מקוון ולמעשה "חותכת את המתווך" ב-100% כך שהלקוח רוכש לידים איכותיים בלבד, בכמות היומית/חודשית הרצויה.

*חשוב לציין ששיטות האפיון וזיקוק הלידים ייחודית לבי-פירסט והינן אקסקלוסיביות ורלוונטיות אך ורק ללקוח!*

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: