לידים חמים

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

לידים חמים – הרכיב העיקרי של כל עסק לגידול משמעותי של מחזור המכירות

כל בעל עסק זקוק ללקוחות, והאמת היא שללא הלקוחות העסק יתקשה לתפקד. אלא שרגע לפני שכרטיס האשראי נשלף והעסקה נסגרת (והשמפניה נפתחת), נדרש תהליך אסטרטגי ברור שיאפשר לנו להגיע אל כל אותם לקוחות פוטנציאליים, אלה שמתעניינים במוצר או בשירות – אבל עדיין לא רכשו אותו. במילים אחרות, כל עסק צריך לידים חמים כדי שיוכל לפעול בצורה יעילה לסגירת עסקה.


מה הם לידים חמים?
כדי להבין מה הם לידים חמים כדאי להבין מה משמעות המילה “ליד”, זו שזוכה לפופולריות ניכרת בשנים האחרונות, ובעיקר מאז הפך האינטרנט לכלי פרסום משמעותי עבור עסקים קטנים וגדולים כאחד. הרעיון הכללי פשוט למדי. עסקים שרוצים להגדיל את החשיפה שלהם משתמשים בדפי נחיתה, ברשתות החברתיות ובערוצים רבים אחרים כדי לעודד את הגולשים להשאיר פרטי התקשרות לקבלת מידע נוסף או לביצוע עסקה. יכול להיות שהם מעוניינים לקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח, לשמוע פרטים נוספים על הנכס שאתם מוכרים או לקבל הלוואה לרכישת רכב. ככל שהם זקוקים למוצר ומחפשים אותו הם נחשבים לידים חמים – כאלה שתוכלו להפוך ללקוחות משלמים קצת יותר בקלות.
עכשיו. ליד חם זה ליד שהתקבל היישר לתוך המערכת של הלקוח, הן עם מדובר במערכת מייל, CRM…זמן קצר מאוד ממועד השארת פרטי התקשרות של הלקוח הפוטנציאלי.
בנוסף- מרכיב נוסף שהופך ליד ל-ליד חם הוא איכות הליד. ככל שקשר בין רצונות הלקוח הפוטנציאלי והשירות שמוצע לו אדוקים יותר, קרי, השירות שמוצע לליד מתאים ככפפה ליד לצרכיו…זה מה שהופך ליד ל-ליד חם!


איך משיגים לידים חמים לעסק?
אחרי שזיהינו את המשמעות של לידים בכלל (ושל הלידים החמים בפרט) חשוב לנו להבין איך בכלל משיגים את הפרטים הללו, ואיך אפשר ליצור מאגר של לקוחות מתעניינים עם פוטנציאל גבוה לביצוע רכישה.

לידים חמים משיגים דרך משפך שיווקי חד כתער! משפך השיווק, כשמו הוא, מוביל את הלקוח הפוטנציאלי דרך חשיפה של באנרים, כתבות, קטעי וידאו…לנקודה בה הוא מתבקש להשאיר פרטי התקשרות.
משפך שיווק- למעשה משמש סוג של מסע בו הלקוח הפוטנציאלי פוסע, בו חשיבות חווית המסע היא מהמעלה העליונה כדי להבטיח שזה שחווה אותה מרוצה דיו, עד כדי כך שהוא מעוניין לשמוע מעבר למה שהוצע לו במשפך השיווק…מספיק בכדי להשאיר פרטים ליצירת קשר.

אז מי באמת צריך לידים חמים ואיכותיים?
ככל שהליד שתקבלו חם יותר, כך יהיה לכם פשוט יותר להפוך את הליד ללקוח שחושף את פרטי האשראי ומאשר לכם לסגור עסקה, ואין ספק שזהו כלי משמעותי עבור בעלי עסקים רבים בישראל. זהו פתרון מצוין שמתאים למגוון רחב של עסקים, לרבות רופאים ויועצים, חברות להשכרת רכב, חברות אשראי או ביטוח, גופים המציעים מגוון סדנאות או קורסים ועוד רבים אחרים. בתהליך מדויק של איסוף לידים יוכלו להגיע אליכם המעשנים שמשתוקקים להפסיק, וכל שתצטרכו לעשות הוא לספק להם על סדנת הפסקת העישון שלכם ולעודד אותם להצטרף אליה. בתהליך הזה ניתן לייצר גם לידים של עצמאיים שזקוקים לקרן פנסיה או לידים של שכירים שרוצים לבחון את זכאותם לקבלת החזר מס. לאחר שעוררתם את העניין אצל הגולש הוא כבר בשל יותר לעסקה, וזו בדיוק המטרה.


כמות גדולה של לידים איכותיים
חשוב מאוד לזכור כי קבלת לידים היא אולי משימה מרכזית, אבל לידים חמים ואיכותיים הם מה שאתם באמת מחפשים. זוהי נקודה חשובה שכן רק חברה המתמחה באיסוף וייצור לידים תדע לבצע סינון ראשוני שימנע קבלת לידים כפולים או שגויים, ובתהליך מקצועי ומדויק מאוד היא תאפשר גיוס של לידים איכותיים יותר. לידים אלה כוללים את פרטיהם של הלקוחות הרלוונטיים ביותר עבורכם כדי לספק תשואה נאה יותר לכסף שלכם, ובעיקר כדי לייעל את תהליך העבודה על כל ליד בנפרד.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר