צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

כשאנשים סובלים מכאבים או מבעיות רפואיות, הם מחפשים באינטרנט מידע על רופאים בתחום בו הם מתעניינים, ומבקשים להשיג במהירות תוצאות יעילות וממוקדות. גולשים אלו נקראים לידים, כלומר, אנשים שמחפשים את השיטה המהירה ביותר ליצירת קשר עם רופא לטיפול בבעייתם.

חלק מהגולשים מחפשים רופאים קבועים לטיפול בבעיותיהם ולמפגשי מעקב, חלקם מחפשים טיפולים למקרי חירום, ואחרים מחפשים רופאים מומחים בתחום האסתטיקה.

לידים למגוון תחומי רפואה

חברת בי פירסט מציעה, בין היתר, שירותי מכירת לידים לרופאים בתחומים הבאים:

  • לידים לרופאי שיניים
  • לידים למרפאות
  • לידים לרופאים פלסטיקאים
  • לידים לרפואת עיניים
  • תיירות מרפא מכל התחומים
  • טיפולי פוריות
  • לידים לחברות תרופות.
  • הפקסת הריון

המטרה היא להבדיל בין לידים איכותיים לבין לידים שאינם איכותיים, כך שהלידים המוצעים לרופאים יהיו אנשים רציניים שמתעניינים בשירותים רפואיים מסוימים ושמוכנים לשלם עבורם, להבדיל מאנשים שרק מתעניינים בשירותים רפואיים ולאו דווקא יהפכו ללקוחות משלמים.

מחירי הלידים לרופאים

תמחור הלידים נקבע באמצעות מגוון היבטים אותם יש לחשב, כגון מחיר הבסיס, הקטגוריה הרפואית, ואיכות הלידים.

חלק משמעותי מנושא תמחור הלידים מבוסס על שיטות הניסוי והטעייה. להבדיל ממדע הרפואה, פרסום באינטרנט אינו מדע מדויק, ובהתאם לתוצאות ההקלקות והמרת הלידים ללקוחות משלמים, ניתן לקבוע את מחירי הלידים, כלומר להעלות או להוזיל את המחיר.

שיטת התמחור מבוססת על מאגרי לידים איכותיים שנאספו בקפידה מאתרי מדיה מובילים. מחירי הלידים לרופאים נעים בין 30-70 ₪ לליד. כדי לקבוע את המחיר הסופי הצפוי לכל ליד, יש לבצע מספר קמפיינים פרסומיים, לעקוב אחר שיטת ההקלקות וכמות הגולשים שמשאירים פרטים במודעות הפרסום, ואז ניתן להעלות או להוזיל את מחיר הליד בהתאם לאופי הייחודי של הקמפיין.

ניתן להציץ בדף מחירון ללידים בקישורית זו

מאילו אתרי מדיה חברתית מגיעים הלידים?

המוניטין המקוון של רופאים הוא מקור לעסקים חדשים. חברת בי פירסט מציעה הפניית לידים לרופאים ברמה כמעט זהה להפניית מטופלים לרופאים מומחים בתחומים שונים, על ידי רופא המשפחה.

הלידים האיכותיים המוצעים לרופאים מגיעים מהרשתות המובילות כגון גוגל, פייסבוק, אאוטבריין, או טאבולה. כל מה שנותר לכם לעשות הוא להמשיך להיות מצוינים בתחומכם, ואנו נפיק עבורכם את הכמות הגדולה ביותר של מטופלים מתעניינים חדשים.

יתרונות חברת בי פירסט בייצור לידים לרופאים

רופאים הם אנשי מקצוע עסוקים ביותר, כמעט ואין להם זמן לשווק או לפרסם את עצמם ולכן הם זקוקים לעזרה בהשגת מטופלים חדשים. במהלך השנים האחרונות, חברת בי פירסט מתמחה בניהול קמפיינים גדולים לרופאים ממגוון תחומים ושירותים, ויוצרת ומובילה מערכות קמפיינים יעילות לייצור לידים.

כדי להצליח במשימה זו, בבי פירסט מייחסים למילה 'שירות' משמעות עמוקה ביותר. הנהלת החברה חרטה על דגלה את נושא איכות נותן השירות הנקבע בשילוב המנצח של יחס, קבלת פנים וכימיה מנצחת. נציגי החברה מעניקים ללקוחות יחס אישי ושירות מקצועי מהדרגה הראשונה.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: