הלידיונר- הלוחם האולטימטיבי לייצור לידים איכותיים

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

ייצור לידים איכותיים בזירה המקוונת- נחשפה תופעה מוזרה של סוכנויות שיווק מבוסס תוצאות שדורסות את סוכנויות השיווק הישנות וקוראים להן… ה-“לידיונרים”!

יותר ויותר עסקים קטנים ובינוניים מצליחים להחזיר מלחמה מול ענקי התעשייה בזכות שירותיהם של סוכנויות שיווק מבוסס תוצאות ועושים זאת במינימום השקעה כספית ונהנים מגידול מחזור מכירות של למעלה מ-32.8%.

הרי שכולם יודעים שהאימפריה הרומית נבנתה בזכות “הליגיונרים” בשורותיה. הם שהצליחו לרמוס כל צבא בעולם, לכבוש שטחים רבים למען התרחבותה של רומי.

נראה כי סוכנויות שיווק המבוססות תוצאות מצליחות לדרוס ולדחוק לפינה סוכנויות שיווק ‘רגילות’ בזירת הקרב המקוונת, בדיוק כמו אותם ליגיונרים הרומים בשדה הקרב ובונות אימפריות שיווקיות שלמות בכל יום.

מתחרים חדשים שצצים בכל יום, שנושפים בעורף של העסק שלך ואתה לא מבין מאיפה זה בא
כמעט שכל בעל עסק המשווק עצמו בזירה המקוונת שם לב בתקופה האחרונה כי צצים לנגד עיניו מתחרים חדשים, ממש משום מקום, ומצליחים “לגנוב” להם לידים…לגנוב להם את הפרנסה.

תופעה זו מתחילה לצבור תאוצה בגלל סוכנויות שיווק מסוימות שפיתחו והתפתחו לשיטת שיווק אגרסיבית ואפקיטיבית, עצמאית ומקצועית, בה הן לוקחות את כל עלויות השיווק על עצמן ומייצרת לידים איכותיים ומוכרת אותם בחבילות ללקוחותיהן.

בצורה זו- ניתנת אפשרות לעסקים קטנים ובינוניים, שאין ביכולתם לממן ולבנות מערך שיווק מקוון יקר, לרכוש לידים איכותיים לפי דרישה ובכמות הרצויה בכל יום ו…כל היום.

רגע. מה זה בכלל ליד איכותי?
ליד למעשה הוא לקוח פוטנציאלי שהשאיר פרטי יצירת קשר לגבי רכישת שירותים ו/או מוצרים של עסק מסוים.

בשיטות השיווק המקובלות והישנות בזירה המקוונת, על בעל העסק להשקיע הון לא מבוטל של עשרות אלפי שקלים, לפני שבכלל יקבל לידו ‘ליד’ וגם אז, רוב הסיכויים שאותו ליד יהיה ירוד ולא איכותי.

בשיטה זו- על בעל העסק לשים את עצמו בחסדיה של סוכנות השיווק שמייצרת עבורו לידים לספק לו לידים איכותיים וכדי שתוכל סוכנות זו “לספק את הסחורה”, יהיה עליה לזקק את מערך השיווק (הקמפיין) ותוך ניסוי וטעייה, לצד פרק זמן לא קצר…לידים איכותיים מתחילים להיווצר וכל זאת…על חשבון בעל העסק.

לידים איכותיים בשיטת “הלידיונרים”
מה שהבדיל את הליגיונרים הרומאים לשאר הצבאות בעולם היה שזור בעצמאות הצבאית שלהם וביכולות הלחימה חסרי התקדים שרכשו מניסיונם העשיר בשדות הקרב.

חיילות רגילים תמיד תלויים בתמיכה הצבאית של הצבא כולו ובמשך שנים רבות, “חוק המספרים הגדולים” היה המרכיב העיקרי לניצחון במלחמה, עד בואם של הליגיונרים.

כך גם בזירת הקרב המקוונת. 

במקום שסוכנות השיווק תיתמך בהשקעה הכספית של בעל העסק כדי לצלוח בשדה הקרב המקוון, ה-‘לידיונרים’ לוקחים את כל העול הכלכלי על גבם וחוזרים לבסיס האם עם תוצאות, או במילים אחרות… חוזרים עם לידים איכותיים.

מה הם היתרונות  של שימוש ב-“לידיונר”?
סוכנות שיווק מבוסס תוצאות, להלן, ‘לידיונר’ תספק עבור בעל העסק לידים איכותיים לתחום העיסוק שלו וכל שעל בעל העסק זה לרכוש את כמות הלידים האיכותיים שהוא והעסק שלו צריכים כדי להגדיל את מחזור המכירות שלהם.

בצורת עבודה זו, בעל העסק מסיר מעצמו כל אחריות כלכלית לגבי טיב, איכות ובריאות מערך השיווק ופוטר את עצמו מ-“כאבי ראש” כלכליים בכל הקשור ל-תשלומי שירות על ייצור הלידים, תשלומים על בניית מערך שיווק, תקציבי פרסום יומיים וחודשיים…בעל עסק שעובד עם ‘לידיונר’ לצידו פשוט רוכש חבילת לידים איכותיים חודשית ונהנה מכמות לידים איכותיים בכל יום, בלי כאבי ראש, בלי סימני שאלה….רק תוצאות מוכחות בשטח!

אז מדוע שלא כל סוכנויות השיווק הדיגיטליות יהפכו לסוכנויות שיווק מבוסס תוצאות (לידיונרים)?
כדי שסוכנות שיווק דיגיטלית תוכל לעשות צעד שכזה, יהיה עליה לקחת צעד עסקי עצום שמתלווה אליו סיכון כלכלי עצום, שרק מלחשוב עליו, צמרמורת תעבור בעמוד השדרה של כל מנכ”ל סוכנות שיווק דיגיטלי. הרי שמדובר כאן בעשרות אלפי שקלים של השקעה ראשונית  עבור מערך שיווק ללקוח אחד בלבד. שלא לדבר על עשרות לקוחות של הסוכנות.

בנוסף- אפילו אם לסוכנות השיווק הדיגיטלית יש היכולת הכלכלית לעשות צעד שכזה, האמונה שלה בביצועיה, לצד הסיכון הכלכלי העצום…כאן, בשלב הזה, ב-90% מהמקרים נופל הפור. 

לידיונר‘ אמיתי הוכיח את עצמו בקרב, במשך שנים רבות. את צלקות המלחמה שלו הוא עונד בגאון ובזכות ניסיון לחימה זה, הוא יכול להיות בטוח שבכל קרב שיהיה, לא רק שישרוד אותו אלא שיצא מצידו השני…מנצח“!

בי-פירסט. ה-‘לידיונר’ הוותיק בזירת הקרב המקוונת.
בי-פירסט היא סוכנות שיווק מבוסס תוצאות המובילה במדינה שסללה את הדרך בכל הקשור לייצור לידים איכותיים לבעלי עסקים בישראל.

לצד שנים ארוכות של ניסיון והצלחה מוכחת בזירה מקוונת זו, בי-פירסט מצליחה באופן קבוע להגדיל ל-87.2% מלקוחותיה את מחזור המכירות ב-32.8% בממוצע ע”י ייצור למעלה מ-100,000 לידים איכותיים בשנה האחרונה ובכך להצליח להכפיל ולשלש את מחזור המכירות של לקוחותיה.

מה הן החסרונות של שימוש בסוכנות שיווק מבוסס תוצאות?
אותה הבעיה בה התמודדה האימפריה הרומית, שבשורותיה צבא של ליגיונרים פוקדת את בעל העסק. 

בזכות הליגיונרים- ההתרחבות של האימפריה הרומית בעולם הייתה מהירה וחסרת תקדים ולכן, רומי לא יכלה להתמודד עם התרחבות זו, לא נערכה לה בהתאם ומשם…הכל היסטוריה.

כך גם כשבעל עסק משתמש בשירותים של ‘לידיונר’. כבר בחבילות הלידים הראשונות, הוא יתמודד עם שטף לקוחות חדשים שלא הכיר עד כה אבל ההבדל שבין שתי הדוגמאות הוא שה-‘לידיונר’ (במקרה שלנו בי-פירסט) הכין מראש מערכת תמיכה ושירותים שיעזרו לבעל העסק עם ההתרחבות הכלכלית שלו או במילים אחרות…הגידול במחזור המכירות שלו ולהלן מספר דוגמאות לשירותים מסוג זה:

1. תיאום פגישות במיקור חוץ- אם עסק/חברה עבד עם מחלקת מכירות של איש אחד או שניים ולפי כמות הלידים שמקבל הוא חייב לבנות מחלקה של 10 אנשים או יותר, בי-פירסט יכולה לעזור לו להקים מחלקת מכירות מבלי שיצטרך לאכלס ולהעסיק עובדים חדשים בבית העסק. בי-פירסט תבנה עבורך CALL CENTER מבלי שתצטרך להניף אצבע. כל שתצטרך זה לממש את הפוטנציאל העסקי שלך.

2. הדרכת מכירות- לקוח שמעוניין להרחיב את מחלקת המכירות שלו ולהעסיק אנשי מכירות חדשים והכין אותם לעבודה שוטפת במהירות האפשרית, בי-פירסט תשמח לספק עבורו שירותי הדרכת מכירות המותאמת לקוד הגנטי של העסק שלו ושל מערך השיווק שנבנה עבורו.

3. הפקות וידאו וצילומי חוץ- בזכות כלי שיווקי עוצמתי זה, לך יש את היכולת להציג את עצמך ושירותי/מוצרי העסק שלך להמוני לקוחות פוטנציאלים ולהראות להם, בצורה אישית ובגובה העיניים את מרכולתך.

הרי שכל בעל עסק יודע שהדבר הכי קשה, לכל עסק הוא שאף אחד לא מכיר אותך ובאמצעות כלי שיווקי זה, תוכל להביא את כל בית העסק שלך לכל בית בישראל, בכל מקום ובכל שעה.

עם בי-פירסט תוכל להכניס את בית העסק שלך לכל בית אב בישראל ולתת לשלל לקוחות פוטנציאלים את הזכות להכיר אותך ואת העסק שלך כי בינינו…אם הלקוח ידע “עם מי הוא עושה עסק”…אתה תסגור עסקה.

4. מערכות ניתוח ובקרה-  בי-פירסט תספק עבור לקוחותיה מערכות מתקדמות של ניתוח ובקרה כדי שבעל העסק/חברה יוכלו לשכפל את ההצלחה שלהם ובכך להכפיל ולשלש את מחזור המכירות שלהם.

לסיכום: אם אתם בעלי עסק שמעוניינים להכפיל ולשלש את מחזור המכירות שלכם, עוד לפני שהשנה הנוכחית מסתיימת, כדאי ואף רצוי שבקרב הבא שלכם, בזירה המקוונת, תתחמשו לכם ב-לידיונר אמיתי.

כל שעליכם לעשות זה להשאיר את פרטי יצירת הקשר שלכם, כאן בתחתית המסך ואת הצעד הראשון שלכם לאימפריה השיווקית שלכם…כבר עשיתם!

 

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר