לידים להובלות

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

תחום ההובלות הוא אחד התחומים התחרותיים ביותר בארץ ואין כמעט מישהו שלא נזקק לשירותי הובלות לפחות כמה פעמיים בחייו.

מעבר לכך מדובר בזירה שבה רוב הלידים הטובים הם לידים חמים מאוד שנסגרים תוך פרק זמן קצר. יש לכך שתי סיבות עיקריות:

1.אנשים נוטים לסגור הובלות בטווח של מספר ימים ולעיתים גם שעות (תלוי במרחק ובאופן ההובלה).

2.ישנן כמה תקופות חמות בהן אנשים וחברות רבות עוברים מקום:

  • התקופה שלפני תחילת הלימודים בה סטודנטים רבים עוברים דירה וגם הורים לילדים צעירים עוברים על מנת שיספיקו להתאקלם בבית הספר החדש. כלומר, מדובר בעיקר בקיץ.
  • בתחום העסקי משרדים רבים עוברים דווקא בתקופה שלאחר פסח, ייתכן שבשל מזג האוויר הנוח או לקראת החודשים בה התקופה הפעילות העסקית יורדת.

 

 

שני הגורמים האלו מביאים לכך שהמלחמה על כל ליד היא חמה במיוחד. אנחנו אומרים את זה כמעט על כל הלידים כאן באתר, אבל עבור לידים להובלות זה נכון על אחת כמה וכמה.

לידים מהמקורות הטובים ביותר

בתחומים כמו הובלות הלידים הטובים ביותר מגיעים מדפי נחיתה סופר מטורגטים. הגולש שמגיע לדף נחיתה או מאמר מסוים חייב לקלוט את המסר השיווקי תוך מספר דקות מכיוון שסביר להניח שהוא כבר די לחוץ וצריך "לסגור" את ההובלה. אם הוא ידלג למקום אחר, הסיכוי שהוא יחזור אלינו שואף לאפס…

חברת Be-First מתמחה בלידים לחברות הובלות ויכולה לתת לכם מגוון גדול של לידים חמים ובלעדיים. המשמעות היא שכל ליד שאתם מקבלים הוא בלעדי וכך הסיכויים שלכם לסגור עסקה גדלים באופן משמעותי. ההיכרות שלנו עם השוק והעובדה שאנחנו עובדים במגוון של ערוצים מבטיחה לכם גם שזרם הלידים לא ייפסק.

לעומת זאת, אם הייתם מתחילים להקים מערך פרסום ברשתות מבוססות מכרז פומבי (בעיקר גוגל ופייסבוק), יש סיכוי טוב שהייתם מפספסים את אותה עונה חמה. הסיבה לכך שבמסעות פרסום קלסיים האלגוריתמים לומדים את ביצועי המודעות שלכם ונותנים עדיפות למפרסמים שמראים תוצאות טובות. לכן, אתם לא יכולים לצפות לעקוף את המתחרים תוך יומיים, אלא אם כן תשלמו המון כסף.

יכול מאוד להיות שבסופו של דבר אומנם תקבלו כמות יפה של לידים ואפילו במחיר טוב, אבל מכיוון שכבר הייתם מחוץ לעונה, הייתם מקבלים טפטופים של עסקאות פחות משתלמות.

צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחר וחבילת לידים בהתאמה אישית

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: