מאגר לידים

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

הרצת קמפיינים באינטרנט יכולה להיות משימה מאתגרת וגוזלת זמן עבור מי שעושה זאת בפעם הראשונה. בין היתר אתם צריכים לחפש סוכנות דיגיטל שאפשר לסמוך עליה, לבחור את ערוצי השיווק הרלוונטיים, לספק חומר לעמודי הנחיתה או המודעות ולהתפלל שתצליחו להתברג במקום רלוונטי בפיד של המשתמש או המודעות העליונות שמופיעות בגוגל.

אבל יש לכם גם אפשרות אחרת והיא לעשות שימוש במאגר לידים: מאגר לידים מאגד בתוכו פניות ישירות של לקוחות שהשאירו את הפרטים שלהם או נרשמו לקבלת דיורים ומבצעים דרך מקורות שונים ברשת. כך תוכלו לסגור הרבה יותר עסקאות בזמן הרבה יותר קצר.

לפני שאתם בוחרים עם איזה מאגר לידים לעבוד, אתם צריכים לדעת כי ישנו הבדל מהותי בין מאגרי לידים קרים למאגרי לידים חמים:

לידים חמים: אלו הם לידים שנכנסו לפני מספר שעות או אפילו דקות ומצפים מכם לטלפון. ישנם לידים בלעדים ולידים מחולקים. ליד מחולק הוא כזה שמשותף עם מפרסמים נוספים שרשומים למאגר וליד בלעדי הוא ליד שרק אתם מקבלים אותו ומחירו מן הסתם יהיה יקר יותר.

לידים קרים: אלו הם לידים שבדרך כלל מגיעים מאנשים שהשאירו את הפרטים שלהם באינטרנט והסכימו לקבל הצעות שיווקיות. המאגרים האלו בדרך כלל הרבה יותר גדולים מכיוון שהלידים כבר קרים ורק לידים קרים מאוד יוצאים ממנו (אם בכלל).

אבל מאגר גדול אינו בהכרח מאגר טוב יותר: מכיוון שהיום אנשים רבים בודקים שהפרטים שלהם לא עוברים לצד שלישי כשהם ממלאים טפסים וגם שליחת הודעת דיוור יותר מפעם אחת יכולה להיחשב לספאם ולגרור קנס כספי לשולח, הרי שהלידים הקרים הרבה פחות אטרקטיביים מפעם.

בשורה התחתונה, רוב המפרסמים מחפשים לידים חמים ממאגר שמתחדש כל הזמן. אל תתפשרו על מאגר של לידים עבשים שכבר עברו כמה ידיים ואחוזי הסגירה בהם הם אפסיים.

מאגר לידים מותאם אישית

מלבד מאגרי לידים כללים, יש גם מאגרי לידים מותאמים אישית. כלומר, הקמפיין רץ בהתאם לבקשות או הסינון שלכם, אבל אתם עדיין משלמים רק על לידים. אלו הם מאגרים מוגבלים יותר ולכן עשויים גם להיות יקרים יותר באופן משמעותי.

במה אנחנו שונים מאחרים?

1.אימות לידים: אצלנו הלידים עוברים טיוב: כל ליד מאומת ונבדק על מנת לדעת שמדובר בליד אמיתי ורלוונטי

2.שקיפות: אנחנו עובדים עם מחירונים שמתעדכנים כל הזמן במחירים תחרותיים ביותר. אתם מוזמנים לבדוק אותנו אל מול המתחרים.

3.ניסיון שלאחרים אין: מכיוון שיש לנו ניסיון וותק גדולים בתחום, אנחנו מסוגלים להקים קמפיינים ולהיכנס לתחומים חדשים במהירות כדי לספק לכם לידים בזמן הקצר ביותר.

4.מערכת טכנולוגית גמישה: אתם יכולים לבקש לקבל את הלידים ישירות למערכת שלנו או לחבר אותה למערכת ניהול הלקוחות שלכם כדי שתוכלו לתעד את הטיפול בלידים כבר מהרגע הראשון.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: