מאגר לידים

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

הרצת קמפיינים באינטרנט יכולה להיות משימה מאתגרת וגוזלת זמן עבור מי שעושה זאת בפעם הראשונה. בין היתר אתם צריכים לחפש סוכנות דיגיטל שאפשר לסמוך עליה, לבחור את ערוצי השיווק הרלוונטיים, לספק חומר לעמודי הנחיתה או המודעות ולהתפלל שתצליחו להתברג במקום רלוונטי בפיד של המשתמש או המודעות העליונות שמופיעות בגוגל.

אבל יש לכם גם אפשרות אחרת והיא לעשות שימוש במאגר לידים: מאגר לידים מאגד בתוכו פניות ישירות של לקוחות שהשאירו את הפרטים שלהם או נרשמו לקבלת דיורים ומבצעים דרך מקורות שונים ברשת. כך תוכלו לסגור הרבה יותר עסקאות בזמן הרבה יותר קצר.

לפני שאתם בוחרים עם איזה מאגר לידים לעבוד, אתם צריכים לדעת כי ישנו הבדל מהותי בין מאגרי לידים קרים למאגרי לידים חמים:

לידים חמים: אלו הם לידים שנכנסו לפני מספר שעות או אפילו דקות ומצפים מכם לטלפון. ישנם לידים בלעדים ולידים מחולקים. ליד מחולק הוא כזה שמשותף עם מפרסמים נוספים שרשומים למאגר וליד בלעדי הוא ליד שרק אתם מקבלים אותו ומחירו מן הסתם יהיה יקר יותר.

לידים קרים: אלו הם לידים שבדרך כלל מגיעים מאנשים שהשאירו את הפרטים שלהם באינטרנט והסכימו לקבל הצעות שיווקיות. המאגרים האלו בדרך כלל הרבה יותר גדולים מכיוון שהלידים כבר קרים ורק לידים קרים מאוד יוצאים ממנו (אם בכלל).

אבל מאגר גדול אינו בהכרח מאגר טוב יותר: מכיוון שהיום אנשים רבים בודקים שהפרטים שלהם לא עוברים לצד שלישי כשהם ממלאים טפסים וגם שליחת הודעת דיוור יותר מפעם אחת יכולה להיחשב לספאם ולגרור קנס כספי לשולח, הרי שהלידים הקרים הרבה פחות אטרקטיביים מפעם.

בשורה התחתונה, רוב המפרסמים מחפשים לידים חמים ממאגר שמתחדש כל הזמן. אל תתפשרו על מאגר של לידים עבשים שכבר עברו כמה ידיים ואחוזי הסגירה בהם הם אפסיים.

מאגר לידים מותאם אישית

מלבד מאגרי לידים כללים, יש גם מאגרי לידים מותאמים אישית. כלומר, הקמפיין רץ בהתאם לבקשות או הסינון שלכם, אבל אתם עדיין משלמים רק על לידים. אלו הם מאגרים מוגבלים יותר ולכן עשויים גם להיות יקרים יותר באופן משמעותי.

במה אנחנו שונים מאחרים?

1.אימות לידים: אצלנו הלידים עוברים טיוב: כל ליד מאומת ונבדק על מנת לדעת שמדובר בליד אמיתי ורלוונטי

2.שקיפות: אנחנו עובדים עם מחירונים שמתעדכנים כל הזמן במחירים תחרותיים ביותר. אתם מוזמנים לבדוק אותנו אל מול המתחרים.

3.ניסיון שלאחרים אין: מכיוון שיש לנו ניסיון וותק גדולים בתחום, אנחנו מסוגלים להקים קמפיינים ולהיכנס לתחומים חדשים במהירות כדי לספק לכם לידים בזמן הקצר ביותר.

4.מערכת טכנולוגית גמישה: אתם יכולים לבקש לקבל את הלידים ישירות למערכת שלנו או לחבר אותה למערכת ניהול הלקוחות שלכם כדי שתוכלו לתעד את הטיפול בלידים כבר מהרגע הראשון.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר