קניית לידים לביטוח

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

קניית לידים לביטוח: מדוע קניית לידים בתחום הביטוח הוא הכלי היעיל ביותר לסוכן הביטוח?

עולם הביטוח הוא אחד התחומים התחרותיים כיום ונראה כי השיטות המקובלות להגדלת מחזור המכירות וקהל הלקוחות כבר לא עובדות. אז מה אפשר לעשות בנדון?

תחום הביטוח הוא תחום עיסוק שאינו בנוי לבעלי לב חלש. לצלוח בשוק תחרותי זה ולבנות תיק לקוחות יציב וליהנות מצמיחה קבועה ואקספוננציאלית של תיק נפרעים היא עבודה קשה המלווה לרוב בדם, יזע וכמות לא מבוטלת של דמעות.
אז איך סוכני ביטוח בישראל מצליחים לעשות זאת כשברור לכל כי השיטות של פעם…כבר לא עובדות?
אלא אם אתם סוכני ביטוח הממקדים את הפעילות העסקית שלכם בקהל ממוקד כגון מוסדות הוראה(מורים), רופאים וכיו’ב…תצטרכו להשיג את הלקוחות שלכם משתי מקורות: שיווק מקוון או רכישת פגישות ביטוח.

שאלת ה-64,000₪ ש”ח היא מה עדיף מבין השתיים?

לפני שמתחילים- קצת רקע, לא יזיק פה
אנחנו, כאן בבי-פירסט, עובדים במשך שנים בתחום הפיננסים והביטוח והצלחנו לצייר תמונה די מדויקת לגבי סוגי הצרכים שיש לסוכני הביטוח בשיראל. למרות שמודל העסקי, בבסיסו שווה לכולם(יצירת לקוחות חדשים), אופן השגתם יכולה להיות שונה בתכלית מאחד לשני אך מה שבטוח זה שכולם עדיין משתמשים באותן שיטות ישנות ומיושנות ליצירת לקוחות חדשים, הגדלת מחזור המכירות שלהם(עמלות) ובסופו של דבר…הגדלת תיק הנפרעים שלהם.

עד לפני מספר שנים, סוכני ביטוח היו תלויים בעיקר בסוכנות-על שתמכור להם פגישות. כיום, לסוכני ביטוח יש אפשרות להשתמש בסוכנויות שיווק דיגיטליות שתספק עבורם ‘לידים’, שאותם ימירו לפגישה.

סוכני ביטוח עצמאיים מצאו עצמם נופלים לידיהן רדופות הבצע של סוכנויות שיווק דיגיטליות, לשלם הון לא מבוטל על משפכי שיווק ותקציבי פרסום יקרים רק כדי לקבל לידם ‘לידים אשפתות’ וירודים עם אחוזי המרה נמוכים.

סוכני הביטוח הפכו לפלח שוק אטרקטיבי ביותר לסוכנויות שיווק דיגיטליות כשחלקן יודעות לעשות את עבודתן נאמנה ולייצר לידים איכותיים כשלצערנו, מרבית מסוכנויות השיווק פשוט נהנו “לגזור קופון” על סוכני הביטוח.

תיאום פגישות לסוכני ביטוח
בתחום הפיננסים- בין אם מדובר בבתי השקעות או חברות ביטוח, שיטות העבודה של “מפלצות” אלה די מיישרות קו בהליכי העבודה שלהן. יש להן חיילי חי”ר שיושבים בתא משרדי אישי וקטנטן וכובשים את קווי הטלפון במוקד תיאום הפגישות בחברה כשמעליהם נמצאים המשווקים שעבורם מתואמות הפגישות.

המשווקים הפנסיונים היו מתחילים את יומם בהצצה ביומן הפגישות שלהם. פגישות שתואמו עבורם ע”י צוות נאמן של מוקדנים.

האם שיטה זו טובה? היא לא הייתה מצליחה להתקיים עד היום לולא הצדיקה את קיומה. השאלה שבאמת צריכה להישאל היא האם שיטה זו יעלה בימינו אנו, כשם שהייתה לפני מספר עשורים? התשובה לשאלה זו היא…”לא בהכרח”.

רכישת פגישות מתואמות מסוכנויות-על
בתחום הביטוח, רכישת פגישות מתואמות מסוכנויות-על היא מושג ידועה בעולם הביטוח. שיטה זו יעילה ואפקטיבית עבור סוכני ביטוח עצמאיים. גם לסוכני ביטוח חדשים, בראשית דרכם אך בהלחט שלא היחידה בקדושת המטרה של השגת פגישות מתואמות.

האם שיטה זו עדיין יעילה ואפקטיבית, במאה ה-21?
לפני שנענה עליה, הבה נכנס לעובי הקורה ונבחן מה עומד מולנו כשאנו מעוניינים לרכוש פגישות ביטוח מתואמות:

  • רכישת פגישות מסוכנות העל- מתאים לסוכני משנה או סוכנים השוקלים להצטרף לסוכנות ביטוח קיימת.
  • רכישת פגישות מנציג עצמאי- מדובר כאם בנציגי תיאום פגישות מנוסים שהגיעו למסקנה כי הם יכולים לפרוש כנפיים ולהיפרד מסוכנות הביטוח בהם עבדו ולצאת לדרך עצמאית חדשה ולעבוד בתור עצמאים. בדרך כלל מדובר בנציגי תיאום פגישות ‘תותחים’ שיודעים ומכירים את העבודה שלאו דווקא סוכני ביטוח או שואפים להיות סוכני ביטוח בעתיד אלא שבנישה הזו, בעולם תיאום הפגישות, הם ממש טובים. הבעיה כאן נובעת מהלך רוח של מתאם הפגישות. יותר מפעם שתיתקלו במצב בו לא תהיינה לכם פגישות מתואמות כי הנציג החליט שלא עובד באותו יום או שהוא יצא לחופשה…ההנאות שבחיי העצמאיים. לכן, חשוב לקחת זאת בחשבון.
  • רכישת פגישות מחברת תיאום פגישות חיצונית- ישנן מגוון רחב של חברות לתיאום פגישות בשלל תחומים כשתחום הביטוח די מככב בטופ רשימת-‘מצעד הפזמונים’ שלהן. חברות אלה מקצועיות, יעילות וחדורות מטרה. כשם שהן יספקו לכם תיאום פגישות של לקוחות פוטנציאלים על בסיס קבוע, חשוב לדעת שאינכם הלקוחות היחידים שלהן וכל מה שמשתמע מכך.

קניית לידים מסוכנות שיווק פרפורמנס
המושג “קניית לידים” כבר מזמן מככב בזירה המקוונת אבל כוחו של מושג זה דווקא בא לידי ביטוי באחד התחומים הקשים ביותר בעולם הפיננסים…עולם הביטוח.
במקום להסתמך על תיאום פגישות, סוכני ביטוח יכולים לפנות לסוכנויות שיווק פרפורמנס ולקנות חבילות של לידים (לקוחות פוטנציאלים שהשאירו פרטי התקשרות עבור פגישה).

חותכים את המתווך
במקום לשלם על פגישות (כשמחיר ייצור הליד מגולם בפגישה), מהיום ניתן לחתוך את המתווך ולקבל כמות לא מבוטלת של לידים המוכנים להמרה!

שולטים בטראפיק
כשסוכני ביטוח עובדים במודל ‘קניית לידים’, הם למעשה מבטיחים לעצמם יציבות עסקית והגדלת מחזור מכירות.
בזכות קניית לידים, סוכן הביטוח יכול לקבל לידו לידים חמים ואיכותיים, כל יום…כל היום! בזכות מודל עסקי זה, השמיים הם הגבול.

רוצים לבדוק איך גם אתם יכולים להגדיל את מחזור המכירות שלכם עוד החודש? אתם מוזמנים להשאיר פרטים ליצירת קשר ואנחנו, כאן בבי-פירסט נחזור אליכם בהקדם.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר