פרסום בפייסבוק

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט


פרסום בפייסבוק עם בי פירסט, בהנהלת דוד ספיר

ניהול קמפיין פרסומי בפייסבוק – היתרונות שלכם:

בקמפיינים מצליחים, אין כל צורך בהתחייבות

תמונת פייסבוק

אנחנו לא מחייבים את הלקוחות שלנו לתקופות ארוכות, בבי פירסט ניתן לעשות קמפיין פיילוט של 30 ימים ללא התחייבות ולהחליט בסוף התקופה בהתאם לשיקולכם ועל פי התוצאות בשטח.

אנחנו בהחלט מאמינים ביכולות שלנו וברוב המקרים אנחנו מצליחים לספק את התוצאות ולהפוך כל פיילוט קטן למערכת יחסים ארוכת טווח שמבוססת על מודל WIN WIN.

הניסיון חשוב אך ההשקעה עוד יותר

תמונת קורס שיווק

בקמפיין פיילוט אנחנו לא מרוויחים כסף אנו עושים זאת רק בשביל להוכיח את היכולות שלנו והרווחים כמובן מגיעים בהמשך, אנו מסכימים לקחת רק את הפרויקטים שאנחנו מאמינים שנצליח בהם, משקיעים בכל פרויקט את ההשקעה הדרושה וממקסמים את התוצאות עבור הלקוחות שלנו.

התמחות בשיפור קמפיינים כושלים

לידים בתחום הלימודים
לידים בתחום הלימודים

חלק בלתי נפרד מהעבודה שלנו שיפור קמפיינים לא עובדים, אנחנו מקבלים קמפיינים כושלים שהלקוחות שלנו ניהלו והופכים אותם לקמפיינים ריווחים!

הכל מתחיל בניתוח נתונים

capture
הקלטת משתמים באתרים ובדפי הנחיתה

אנחנו כבר מזמן הפסקנו לנחש, אנחנו מודדים כל דבר קטן בקמפיינים שלנו ומקבלים החלטות על בסיס DATA ולא על בסיס תחושות ומצבי הרוח!

אגב, אנחנו לא עובדים מול לקוחות שאומרים לנו איך לעצב את הדף נחיתה את הבאנרים או איך לנהל את הקמפיין לא בגלל שאנחנו לא נחמדים אלא בגלל שיש לנו מתודולוגיה שעובדת לנו מעולה וחבל לסטות ממנה!

אם אתה מתחבר לכל מה שכתוב כאן, סימן שאנחנו הכתובת עבורך:)

תשאיר את הפרטים ונחזור אליך תוך 24 שעות!

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר