לידם לרופא גב, לידים לבעיות גב

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט


לידים לבעיות גב

יש משפט ידוע שאומר שיש שני סוגים של אנשים : כאלו שסובלים מבעיות גב וכאלו שיסבלו. ובאמת, בעיות גב ומגוון של פתרונות שונים לכאבים הם נפוצים במיוחד בחברה המערבית (למרות שבשנים האחרונות רואים גם כניסה שת הרפואה המשלימה לתחום).

מכיוון שאנשים יודעים שבעיות גב הן בדרך כלל עניין רציני שצריך לפתור באמצעות תהליכים רפואיים או סדרת טיפולים על ידי מומחה כמו פיזיותרפיסט, הם נוטים להיות חשדניים ולא קופצים למיטה עם המודעה הראשונה שהם רואים באינטרנט.

לכן, כאשר אתם קונים לידים לבעיות גב, חשוב מאוד שתקבלו את הליד הנכון. לדוגמה, מי ששמע שהוא צריך לעבור ניתוח, לא מתאים למטפל שיש לו סדנת טיפולים בבית, ומי שמאמין בפתרונות מהירים כמו מיטות מתיחה, כנראה לא יהיה שווה למי שלא משווק מכשירים.

למה אנחנו יכולים לספק לכם את הלידים הכי טובים בתחום?

אתם מרוויחים מהניסיון שלנו: לאחר שניהלנו עשרות קמפיינים בכל תחום אפשרי, יש לנו את הידע כיצד לבנות דפי נחיתה מעולים עם אחוז המרות גבוה. את המודעות לדפי הנחיתה אנחנו ממקמים במגוון של מקורות כגון רשתות חברתיות, מודעות ממומנות של גוגל, אתרים רפואיים ועוד.

התחייבות לתוצאות – אתם מקבלים בדיוק את מספר הלידים בהתאם לגודל החבילה שלכם ואנחנו דואגים לזרום קבוע ומתמיד של לידים.

מחירים הוגנים – המחירים שלנו הם הוגנים ואף תחרותיים בתחום הצפוף של לידים לבעיות גב, אורתופדיה ורפואה בכלל. את רשימת המחירים אתם יכולים לראות כאן. בכל מקרה, אנחנו ניתן לכם הערכה מעודכנת בהתאם לתחרות בשוק והמגמות השונות.

לידים מסוננים – אנחנו מביאים לכם רק לידים שסיננו אותם מראש ומטופלים שמחפשים פתרון לבעיה שלהם, לא את מי "שרק מתעניין", או "שמע מחבר שלו על שיטה מהפכנית"…

כל ליד הוא רק שלכם : בתחום כל כך תחרותי, אתם לא יכולים להסתכן בכך שהמתחרה שלכם יתחלק אתכם באותו ליד. כל הלידים שאנחנו נותנים לכם הם לידים בלעדיים ולא מחולקים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתשומת הלב המקסימלית של הלקוח הפוטנציאלי מופנית אליכם.

מערכת ניהול לקוחות – אם יש לכם מערכת ניהול לקוחות קיימת או רשימת תפוצה שאתם משתמשים בה, תוכלו לחבר אותה אל הלידים שאתם מקבלים וכך לעקוב אחרי כל ליד חדש והטיפול בלידים קיימים שכבר קיבלתם.

 

 

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: