לידים איכותיים להלוואות

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

לידים איכותיים לספקי הלוואות: ייצור לידים איכותיים ובלעדיים בשיטת שיווק מבוסס תוצאות, שלא משאירות מקום לספק באיכות הליד

בזכות שיטת שיווק פורצת דרך, ספקי הלוואות יכולים ליהנות מלידים איכותיים בכל יום, כל היום ולהסיר מעליהם את כל העול השיווקי והכלכלי המלווה בתהליך ייצור לידים איכותיים.

משפך שיווקי(פאנל) ממוקד מטרה וחד כתער
אצלנו, בבי-פירסט, כל לקוח ולקוח נהנה ממיתוג ייחודי, לפי הפרמטרים של מודל העסקי שלו כבר מההתחלה ולכן, כאשר לקוח פוטנציאלי מגיע לקצה משפך השיווקי, “אין לא ברירה” פרט להשאיר פרטי יצירת קשר.
הדבר נעשה בזכות בנייה חכמה המבוססת שנים של ניסיון בתחום ההלוואות ופועל יוצא…חוויית המשתמש(הלקוח הפוטנציאלי) לא משאירה צל של ספק לגבי הנחיצות השירותים של הלקוחות שלנו בלבד!
בי-פירסט ידועה בייצור לידים איכותיים לעסקים תוך דגש חזק על הגדלת מחזור המכירות.

אין צורך שתספקו לנו דפי נחיתה וחומרים שיווקיים מבית
בי-פירסט השקיעה משאבים רבים כדי להעסיק לשורותיה את הטובים בעולם השיווק הישראלי והבינלאומי ומצליחה לייצר ללקוחותיה למעלה מ-100,000 לידים איכותיים בממוצע בכל שנה ולכן משתמשת בדפי נחיתה בעלי אחוזי המרה פנומנליים שמוכיחים את עצמם שנה אחר שנה וכמו שנאמר…”אם זה עובד, למה לשנות את זה?!”
בי-פירסט, ברוב המקרים בונה דפי נחיתה ייעודים לכל קמפיין ועושה מאמצים רבים להסיר את האחריות ו-“כאבי הראש” של ייצור לידים מלקוחותיה כך שיוכלו להתפנות להמרת הלידים בלבד.

יורדים לעובי הקורה: סינונים
לעיתים לקוחות של בי-פירסט מבקשים לידים ממוקדים יותר. לדוגמה:
לקוח שלנו מתחום הלוואות מבקש לידים של לקוחות פוטנציאים בעלי כרטיס אשראי. למרות שלאורך כל משפך השיווקי, מנקודת הפתיחה ועד לקו הסיום מצויין כי שירות ייעוץ להלוואה ניתן אך ורק לבעלי כרטיס אשראי…כדרך הטבע ובמיוחד “הטבע הישראלי”, אחוז מסוים מסך הלידים המתקבלים הוא לידים של לקוחות פוטנציאלים שאין ברשותם כרטיס אשראי וכאן “סינונים” נכנסים לתמונה ולהלן דוגמאות נפוצות :
1. סינון לקוחות ללא כרטיס אשראי
2. סינון לקוחות בהליכי חדלות פירעון
3. סינון לקוחות שבבעלותם נכס

לא מטייבים לידים!
בזמן שלמעלה מ-87.4% מהחברות בארץ אוספות מאגרים של לידים וממחזרות אותם בין לקוחות החברה, בי-פירסט לא רק שרואה בזה פסול אלה שבזכות פעולה פסולה זו, בי-פירסט הצליחה להעפיל על חברות מסוג זה. מכיוון שבי-פירסט מאמינה במערכות יחסים ארוכות שנים עם לקוחותיה, כדי להצליח לעשות זאת קודם כל, הלקוחות צריכים להיות מרוצים והדרך היחידה להצליח במשימה זו היא לספק לידים איכותיים, חמים ובעלי אחוז המרה גבוה. לו בי-פירסט הייתה משתמשת בלקוחות שלה כמכונת מיחזור לידים ישנים…לא הייתה מגיעה לקדמת הבמה וחשוב מזה…לא הייתה נהנית ממערכות יחסים עסקיות שמלוות אותה שנים רבות!

חושבים לנסות אותנו? אז כמה לידים אתם צריכים כ-“פיילוט”?
חבילת לידים איכותיים מינימלית מומלצת, אחת שניתן לקבל “טעימה” מהפוטנציאל הרווחי שתוכלו ליהנות כשאתם עובדים איתנו היא 150 לידים. אם נשים בצד לרגע את סטיית התקן הנורמטיבית שבכל פיילוט אשר עלולה להטעות במידה את הנתונים, כדי שתוכלו להבין בדיוק איך אנחנו מייצרים אך ורק לידים איכותיים, עלינו לייצר כמו מסויימת ומינימלית של לידים כדי שנוכל לזקק אותם ולעשות את האופטימיזציה המפורסמת הייחודית לנו כך שאתם תקבלו מכונת לידים איכותיים ומשומנת. הרי ברור לכל כי כבר בעשרת הלידים הראשונים שתקבלו, אתם תבינו עד כמה איכותיים הלידים שייצרנו עבורכם אבל אנחנו רוצים להראות לכם באמת למה אנחנו מסוגלים ומדוע אנחנו סוכנות שיווק מובבס תוצאות המובילה במדינה!

לבי-פירסט יש תוכניות גדולות עבור מחזור המכירות שלכם
בי-פירסט מעניקה ללקוחותיה מערכת תמיכה עוטפת כדי שלקוחותיה יוכלו למקסם את הפוטנציאל העסקי שלהם מפני שכל לקוח של בי-פירסט, ללא יוצאים מהכלל, בשלב מסוים מוצא עצמו בצומת דרכים בה אינו יכול לעמוד בקצב גידול הלידים.

חלק משירותי התמיכה שבי-פירסט מעניקה ללקוחותיה:

  • הדרכת מכירות– לימודי הדרכת מכירות לאנשי מכירות חדשים וקיימים לפי המודל העסקי של העסק ושל מערך השיווק שלו.
  • צילומי חוץ– לחשוף את פני החברה במדיה החשובה והאפקטיבית ביותר בעולם המקוון.
  • הטמעת מערכות בקרה וניהול– מערכות מתקדמות לשימור הגדלת מחזור המכירות ושיכפולו. 
 

 אם אתם מעוניינים לדעת יותר וללמוד איך אתם יכולים להכפיל ואף לשלש את מחזור המכירות שלכם, עוד לפני שהשנה נחתמת ע”י שימוש בלידים חמים ואיכותיים, אתם מוזמנים להשאיר פרטי יצירת קשר, כאן בתחתית המסך.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר