לידים להלוואות כנגד נכס

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

לידים להלוואות: איך ספקי הלוואות חוץ בנקאיות המתמחות ב-“הלוואה כנגד נכס” יכולים להתמודד מול תחרות קשה בייצור לידים איכותיים לדסק המכירות שלהם באמצעות שיווק מבוסס תוצאות?

איך ניתן להגדיל את מחזור המכירות ב-43.87% כשהמציאות העסקית של ספקי הלוואות חוץ בנקאיות בכל הקשור להלוואות כנגד נכס, במדינה בה שחיקת השכר ויוקר המחייה נוסק שמיימה ונראה כי אין לאזרחי ישראל את היכולת הכלכלית להרשות לעצמם נכס על שמם, שלא לדבר על נטילת הלוואה מסוג זה?

הרי שאין זה סוד כי עולם ההלוואות החוץ בנקאיות הינו תחום רווחי לספקי ההלוואות, במיוחד כשמערכת הבנקים בישראל משתמשת ביד קשה בכל הקשור להלוואה כנגד נכס אבל בימינו אנו, אנו מתחוורים למציאות בה למצוא לקוח המעוניין לקחת על עצמו הלוואה כנגד נכס, היא משימה בלתי אפשרית בעליל ולכן, גדולי הספקים בהלוואות חוץ בנקאיות, פונים לסוכנויות שיווק דיגיטליות כדי לייצר לעצמם קהל לקוחות חדש, איכותי וחם ולספק עבורם את השירות.

שיווק דיגיטלי- חדשות ישנות

מכיוון ששימוש בסוכנויות שיווק דיגיטליות כבר מזמן הפך מסוד שמור של חברות ענק, התחרות בזירה המקוונת הפכה לקשה מאוד ויקרה…עוד יותר.

כיום- כדי שספק הלוואות חוץ בנקאיות יוכל לשווק עצמו אונליין ולייצר לידים (לקוחות פוטנציאלים) עליו להיפרד ממספר לא מבוטל של אלפי שקלים, עד לעשרות אלפי שקלים וכל זאת, מבלי לראות ליד אחד בחודשיים הראשונים!

גם אם נניח לחודשיים אלה לעבור, עדיין, אין שום בטוחה לייצור לידים איכותיים. להיפך, ב-93% מהפעמים, כמות הלידים הראשונים המתקבלים הם ירודים ולא רלוונטים כלל. רק לאחר אופטימיזציה של תוצאות מערך השיווק ניתן יהיה לראות תוצאות מספקות ובינתיים…עוד השקעה כספית הושקעה ללא תוצאות.

לכן- הזירה המקוונת הפכה בימינו להיות נחלתם של בעלי האמצעים. אלה שיכולים להרשות לעצמם לקחת את כל אותם הסיכונים הכלכליים עד שמערך השיווק שלהם מניב פירות.

שיווק מבוסס תוצאות- כל היתרונת של שיווק דיגיטלי, ללא החסרונות!

שיווק מבוסס תוצאות זו שיטת שיווק פורמת דרך בה סוכנות השיווק לוקחת על עצמה את כל העול הכלכלי של בניית מערכי השיווק עבור לקוחותיה ומספקת לה לידים חמים ואיכותיים לפי דרישה.

כך- ספק ההלוואות החוץ בנקאיות יכול לשלוט על כמות הלידים שיקבל בכל יום ורוכש חבילה של לידים חמים, המוכנים להמרה. בלי כאבי ראש ותקוות שווא ללידים איכותיים.

 ספקי הלוואות המשתמשים בשיווק מבוסס תוצאות, למעשה מורידים מעצמם את העול הכלכלי של בניית מערך שיווק וקמפיינים ממומנים ונהנים לרכישת תוצאות! 

אז הסוכנות משקיעה את כל הכסף על בניית מערך השיווק? מדוע שתיקח את הסיכון?

סוכנות שיווק מבוסס תוצאות היא למעשה סוכנות שיווק דיגיטלית שטבעה את חותמה בזירה המקוונת, בעלת עבר עשיר הצלחות בתחום ההלוואות החוץ בנקאיות, אחת ש…”יודעת את העבודה” ולכן, היא מוכנה לקחת את כל הסיכון הכלכלי עליה מפני שהיא מודעת לתוצאות מערך השיווק שהיא בונה ולמעשה, אינה לוקחת סיכון כלל. היא שמה את ביטחונה בביצועי החברה.

איך זה בדיוק עובד?

כשספק הלוואות חוץ בנקאיות מעוניין לרכוש לידים איכותיים וחמים, הוא רוכש לעצמו חבית לידים. כלומר, לפי גודל הדרישה החודשית שלו ללידים חמים ואיכותיים הוא רוכש את כמות הלידים הנחוצה לו.

הסוכנות שיווק מבוסס תוצאות בונה מערך שיווק המותאם באופן גנטי לשירותי החברה של הלקוח, התנאים…ומשם, מתחילים לייצר את הלידים.

להכפיל ולשלש את מחזור המכירות בזכות שיווק מבוסס תוצאות

בי-פירסט הצליחה  לספק לכלל לקוחותיה בשנה האחרונה, למעלה מ-50,000 לידים איכותיים ובכך הצליחה בממוצע להגדיל את מחזור המכירות שלהם ב-43.87% ע”י שימוש בטכנולוגיות מתקדמות של מערכות ניהול ובקרה.

אם אתם מעוניינים לדעת יותר איך גם אתם יכולים להגדיל משמעותית את מחזור המכירות שלכם, אתם מוזמנים להשאיר פרטים, כאן בתחתית ואנחנו ניצור עמכם קשר.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר