Linkedin Sales Navigator

תוכן עניינים

Sales Navigator הוא שירות פרמיום של הרשת החברתיות העסקית לינקאדין אשר נותן לכם סט חדש של כלים ואפשרויות על מנת להגדיל את המכירות  בתחום העסק לעסק (B2B).

הכלי מתבסס  בין היתר על הרשת העסקית שלכם, ומאפשר ליצור קשר עם לקוחות פוטנציאלים (חברות או פרופילים) תוך כדי שימוש במגוון רחב של פילטרים המאפשר לקבל הצעות רלוונטיות במהירות. פילטרים מיוחדים אלו אינם זמינים למשתמשים הרגילים של לינקאדין.

ברגע שפרופיל מסוים או חברות נראים לכם, אתם יכולים להוסיף אותם לרשימת המעקב שלכם ולצפות באופן אנונימי בפעילות שלהם ברחבי לינקאדין. כאשר כל פרופיל פרטי אותו הוספתם למעקב מכונה ליד.

כמו כן, הכלי עוזר לכם להפריד את קשרי המכירה שלכם מקשרים אחרים בלינקדין באמצעות חלוקת תא הדואר שלכם (ה – lnMail) לשתי תיבות : התיבה הקלאסית של Linkedin ותיבה נפרדת של ה – Sales Navigator

השירות עולה כשמונים דולר לחודש ויש הנחה למי שמשלם לשנה מראש. החודש הראשון הוא בחינם, אך אם אתם לא מעוניינים להמשיך, חשוב לבטל את המנוי לפני סוף תקופת ההתנסות על מנת שלא תתחילו להיות מחויבים באופן אוטומטי.

כאשר תשתמשו לראשונה בשירות, יופיע האשף שיאפשר לכם לקבל המלצות לרשימת ראשונית של וחברות, למרות שאחר כך תוכלו לחפש לפי קטגוריות ופרמטרים שונים לחלוטין…

בשלב הראשון תצטרכו לבחור את אנשי הקשר הרלוונטיים אליכם מתוך החברות השונות (שימו לב שלינקדין מתייחס אל כל חברה כחשבון, Account):

בשלב השני שאיננו חובה, תוכלו לייבא את חשבון ה – SalesForce  ואת אנשי הקשר ממנו אשר יעודכנו על בסיס יום יומי.

בשלב השלישי תוכלו לבחור חברות שנראות לכם רלוונטיות אליכם :

בשלב הרביעי תוכלו לבחור מיקוד גאוגרפי על פי מדינה, עיר או אזור גיאוגרפי בתוך המדינה. כדוגמה, בחרנו את ישראל בלבד.

בשלב החמישי נבחר את התעשיות להן אנחנו מעוניינים למכור. כדוגמה, בחרנו חברות בתעשיית האינטרנט וחברות בתעשיית השיווק והפרסום. (אם אתם מקלידים תחום ספציפי מדי כמו למשל שיווק ברשתות חברתיות ולא מקבלים תוצאות, כנראה שעליכם לבחור בקטגוריה כללית יותר).

לאחר שעברנו את כל השלבים, ניכנס לממשק הראשי של Sales Navigator ונוכל להתחיל להוסיף לידים לרשימת המעקב שלנו. ל – Sales Navigator יש כלי מיוחד בשם Leads Builder ובו ניתן למצוא לידים  על סמך מגוון גדול מאוד של נתונים :

  • מילות מפתח
  • תגים
  • מיקום גאוגרפי
  • מידת הקרב בינכם ברשת הקשרים של לינקאדין
  • חברה
  • תעשיה
  • תפקיד
  • גודל חברה
  • ותק

וכו’

באותו אופן ניתן גם לחפש חברות חדשות… אם תעדיפו לשמור את החיפוש לעתיד, לא תצטרכו לחזור אליו שוב, אלא תוכלו לקבל התראות ישירות לתיבת המייל שלכם לפי התדירות שנוחה לכם.

בנוסף לכך, האלגוריתם של לינקאדין יכול להציע לכם לידים וחברות חדשות על סמך ההגדרות הראשוניות שלכם או חיפושים שכבר ביצעתם.

בפאנל בצד שמאל אפשר לראות חדשות ושיתופים של חברות שונות או לידים שונים, כל שיהיה קל יותר לפתח איתם נושאי שיחה כאשר פונים אליהם :

 

חשוב לשים לב שאתם עדיין צריכים לבחור עם אילו לידים מתוך הלידים בל חברה עליכם ליצור קשר משום שהחדשות והשיתופים לא משויכים לאדם ספציפי (ממש כמו בדפי פייסבוק).  אם אתם רוצים לקבל רשימת לידים מומלצים מכל חברה בנפרד, עליכם לבחור חברה מתוך רשימת החשבונות שלכם בתפריט העליון :

לסיכום, למרות המחיר הגבוה יחסית של ה – Sales Navigator, הוא נותן לכם סט שלם של כלים באמצעותם קל יותר למצוא אנשים וחברות רלוונטיות לעסק שלכם שניתן ליצור עמם קשר וכך להגדיל את המכירות בצורה ניכרת. ככל שתשתמשו בו יותר, כך תוכלו לנצל טוב יותר את רשת הקשרים הענקית של לינקאדין לטובתכם ולדעת מי בדיוק עלול להיות זקוק לשירותים ולמוצרים שלכם.

 

 

 

5/5
מאמרים נוספים

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה

השאירו פרטים

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר