תיאום פגישות מיקור חוץ

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

תיאום פגישות מיקור חוץ: כשמגדילים משמעותית את מחזור המכירות בעזרת ‘שיווק מבוסס תוצאות’, העומס על מחלקת המכירות יורד בזכות שירות זה.

אחת התופעות השכיחות בקרב לקוחות ‘בי-פירסט’ היא אי עמידה בשטף לידים איכותיים והפתרון שמצאה החברה ללקוחותיה למצות את פוטנציאל ההצלחה שלהם בהכפלה ושילוש מחזור המכירות שלהם היא ע”י שימוש בשירות שמציעה…”תיאום פגישות מיקור חוץ”.

 

מחלקת מכירות של איש אחד

בי-פירסט מספקת שירותים לקשת רחבה של עסקים וחברות, מהעסק המשפחתי ועד לקונצרנים אך דבר אחד משותף לכולם. בשלב מסוים, הם לא מצליחים לעמוד בקצב המכירות שלהם.

אין זה משנה אם אתה בעל העסק ואיש המכירות בו-זמנית או חברת ענק עם CALL CENTER של 45 מוקדנים, כשאתה עובד עם בי-פירסט, השלב לגדול לצד גידול בהיקף מחזור המכירות של העסק…הוא נתון בלתי נמנע ולכן שירות זה הכרחי להגדלת היקף מחזור המכירות של העסק.

כאשר מכפילים ומשלשים את מחזור המכירות, לא עוצרים לרגע

מרגע רכישת חבילת הלידים האיכותיים הראשונה, בי-פירסט לא עוצרת לרגע ומנתחת כל נתון אפשרי מרגע ייצור קמפיין השיווק ועד לשליחת הליד ללקוח ומנתונים אלה היא מזקקת את הלידים הטובים ביותר, מהלידים האיכותיים והחמים שכבר קבלת כך שכבר בחבילה הבאה, יהיה ניתן להכפיל את כמות הלידים האיכותיים בקלות ולטרגט את הטובים ביותר, בחבילה הקיימת לחבילה הבאה ופועל יוצא שיכולת העמידה של הלקוח והעסק שלו בשטף לקוחות איכותיים שמוכנים לסגירה תתאים את עצמה לתוצאות ובנקודה זו, אסור לעצור לרגע ולהתאושש מההצלחה ששוטפת את בעל העסק אלא להתמודד ולמצוא פתרונות אפקטיבים שישלימו לגידול בהיקף המכירות ובנקודה זו ממש, ‘תיאום פגישות מיקור חוץ’ בא לידי ביטוי כפתרון הקל, המשתלם והמהיר ביותר לבעל העסק.

מה זה תיאום פגישות מיקור חוץ ואיך אני יכול ליהנות משירות זה?

תיאום פגישות מיקור חוץ למעשה זה שירות של CALL CENTER חיצוני המותאם לדי.אן.איי של מוקד המכירות של בעל העסק(למוצר/שירות, תנאים…) “ברמה המולקולרית” ופוטרת מבעל העסק את כאבי הראש הכלכליים והלוגיסטים של בניית מערךמכירות(CALL CANTER) פיסי, הכולל בחובו העסקת עובדים והכשרתם לפי מודל המכירות של העסק.

מכיוון ש-‘בי-פירסט’ כבר מכירה היטב את המוצר/שירות של בעל העסק ומייצרת לידים איכותיים, מכווני מטרה הן ברמת עיצוב הגרפי(באנרים) והן ברמת התוכן( קופי) מתאמי פגישות מטעם החברה, כבר מראש מוכשרים להתמודד עם אותם הלידים שהחברה מייצרת ובכך אף מגדילה את אחוזי ההמרה באופן משמעותי מסיבה זו בלבד!

האם אני יכול להשתמש בשירות זה מבלי לרכוש חבילת לידים איכותיים?

לא. שירות זה ניתן אך ורק ללקוחות החברה.

חשוב לציין כי ‘בי-פירסט’ היא סוכנות שיווק מבוסס תוצאות ואינה חברת תיאום פגישות!

שירות זה נוצר מתוך הכרח ודרישה מצד לקוחות החברה כדי למצות את מלוא הפוטנציאל העסקי שלהם ע”י הגדלת היקף מחזור המכירות שלהם בעזרת ייצור לידים איכותיים ע”י שיווק מבוסס תוצאות.

כל המרכיבים הדרושים למיצוי הפוטנציאל העסקי שלך, במקום אחד!

בי-פירסט מספקת מעטפת שיווקית רחבה, העונה לכל דרישות בעל העסק, ככל שתהיינה, מייצור לידים איכותיים, הדרכת מכירות, צילומים ועריכת וידאו ועד לתיאום פגישות כך שבעל העסק/חברה לא יצטרכו להיתקל במהמורות כאלה ואחרות שימנעו מהם מלמצות את מלוא ההצלחה העסקית שלהם אבל כמו ש-“כל מסע בן אלף מילין, מתחיל בצעד אחד קטן”…הכל מתחיל ברכישה של חבילת לידים איכותיים ומשם…השמיים הם הגבול!

מעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלכם וליהנות משלל השירותים שבי-פירסט תספק עבורכם כדי שההצלחה שלכם תהפוך מפוטנציאל לעובדה, אתם מוזמנים להשאיר פטרים ליצירת קשר, כאן בתחתית המסך.

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר
כללי
Ian Smith

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים לשיווק

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים איכותיים ROI

מסתבכים עם ה-ROI בשיווק דיגיטלי? כנראה שאין לכם לידים איכותיים! לצד הוצאות נלוות של תשלומי ריטיינר לסונות השיווק, עלויות הקמת מערך השיווק ותקציבי פרסום…ללא ייצור

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה ההבדל בין סוכנות שיווק שמייצרת אך ורק לידים איכותיים לבין סוכנות שיווק שרק מייצרת לידים

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

ייצור לידים סופר איכותיים

עסקים מגדילים מחזורים, עם לידים ‘סופר איכותיים’! לייצר לידים בזירה המקוונת, זו לא חוכמה. לייצר לידים איכותיים, עם אחוזי המרה גבוהים…זה כבר אמנות! אז איך

קרא עוד »
כללי
Ian Smith

מדריך למשתווק המתחיל

חושבים על שיווק דיגיטלי לעסק שלכם? כל מה שתצטרכו לדעת, במדריך קצר, לפני שאתם מתחילים. למרות ששיווק בזירה המקוונת הפך בשנים האחרונות לכלי האפקטיבי ביותר

קרא עוד »

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט