לידים מטויבים או תיאום פגישות ביומן?

תוכן עניינים

לידים מטויבים או תיאום פגישות? מה כדאי יותר, טוב יותר ולמי זה באמת מתאים?

הרי כולם יודעים…הדרך היחידה להגדיל מחזורים היא דרך ייצור לידים בזירה המקוונת אבל אם מחליטים לקחת צעד אחד קדימה בתוך עולם ייצור הלידים, מה כדאי לנו ולעסק שלנו יותר…? לידים מטויבים או תיאום פגישות?
אולי יעניין אותך>> ייצור לידים איכותיים

להכות בברזל כל עוד הוא חם
הרי כל אחד המתפרנס מלידים יודע שככל שהזמן עובר, מהרגע בו הלקוח הפוטנציאלי השאיר פרטי התקשרות, רמת המחויבות שלו/רצינות שלו יורדת בצורה דראסטית! ולכן, כדי שנוכל ליהנות מליד חם ואיכותי, עלינו ליצור קשר עם הליד, כמעט באותו הרגע בו הוא נולד אל העולם. לכן, שירותים כמו טיוב לידים/תיאום פגישות באים לידי ביטוי בכל הקשור לעולם השיווק הדיגיטלי.

לא כל סוכנות שיווק יכולה להרשות לעצמה להציע שירותים אלה
למרות הדרישה הגועה לשירותים שציונו לעיל, שירותים אלה, למרות שקיימים שנים רבות כשירותי צד ג’ (המוצעים ע”י חברות חיצוניות) ולרוב, הם שירותים יקרים.
סוכנויות שיווק אשר מציעות שירותי טיוב לידים ותיאום פגישות הן בדרך כלל סוכנויות שיווק בעלות ניסיון שיווקי עתיר שנים, מבוססות ע”י רזומה עשיר ולרוב מנהלות מיליוני לידים במערכות התפעוליות שלהן. נכון, למצוא סוכנות שיווק שכזאת היא משימה לא קלה בכלל אבל במידה ומצאתם אחת כזאת, אתם חוסכים מעצמכם המון כאבי ראש וכסף רב.
בעל עסק שמעוניין לשווק עצמו באינטרנט צריך להוציא מכיסו סכום כסף לא מבוטל על שיווק דיגיטלי, להשקיע זמן יקר ומעקב שוטף על מערכי השיווק שנוצרו עבורו. כבר בנקודה זו, הוא משתמש בחברה צד ג’ עבור העסק שלו. להוסיף עוד חברה חיצונית שתטייב/תתאם עבורו לידים…איך אומרים…“יותר מדי חלקים זזים, הסיכוי לתקלות עולה”

כשהעסק שלך היא ‘נקודת המגוז’ של השיווק, אתה כבר לא 100% בעסק של עצמך
לא פעם, עסקים מוצאים עצמם כחוליה המקשרת בין סוכנות השיווק לחברת טיוב לידים/תיאום פגישות ומתעסקת בנושאים עסקיים לוגיסטיים של שתי חברות שונות נוספות שלא בבעלותם, בזמן שהם משלמים כסף רב מכיסם.

לרצות יותר מהלידים שלכם זה טבעי לחלוטין
אם כבר אתם מחליטים להשקיע כסף בשיווק דיגיטלי עבור לידים איכותיים זה ברור שתרצו לזקק אותם עוד יותר ולכן, בהחלט ששירותים כמו טיוב לידים ותיאום פגישות יקרצו לעברכם.

אז מה ההבדל בין טיוב לידים לתיאום פגישות ויותר חשוב…מי מהשירותים הללו מתאימים לעסק שלכם?

בואו נעשה קצת סדר בבלאגן
קודם כל, הבה נבדיל בין טיוב לידים ל-תיאום פגישות:

טיוב לידים- לידים מטויבים למעשה הם לידים שעברו סינון נוסף. מה שהופך אותם, באופן אוטומטי לאיכותיים יותר.
מטייב הלידים יוצר קשר עם הליד(הלקוח הפוטנציאלי שהשאיר פרטי התקשרות) ומוודא כי הנתונים שהשאיר אכן נכונים ובמידה וישנם אי אלו אי דיוקים…מטייב הלידים מטפל בהם במקום.
בנוסף לסינון זה, כשנציג מתקשר ללקוח פוטנציאלי, הוא למעשה מקשר, בפעם הראשונה ובאופן ‘פיסי’ בין הליד לבית העסק. חברת טיוב לידים טובה יודעת ליצור קשר עם לידים, רגעים ספורים לאחר שנוצרו (דבר שקשה מאוד למצוא כי כמו שציינו קודם לכן, הליד עובר כברת דרך בין הצינורות השיווקיים עד שמקבל התייחסות טלפונית אך בהחלט שישנם חברות מקצועיות שמסוגלות לזה). 
להלן דוגמה לשירותי טיוב לידים בתחום הפיננסים>> קישור 

תיאום פגישות ביומן- תיאום פגישות מכיל בתוכו את כל היתרונות של טיוב לידים אך עכשיו, הלידים המטויבים יופיעו ביומן הפגישות של בעל העסק.
מיותר לציין כי תיאום פגישות ביומן הוא שירות יקר יותר אבל מי שזקוק לו, יהיה מוכן לשלם את ההפרש בשמחה.
סוכנים, פרילאנסרים ומוקדי מכירות גדולים יכולים לנצל שירותים מסוג זה והניב תוצאות רווחיות ומרשימות במיוחד!
להלן דוגמה של שירותי תיאום פגישות מיקור חוץ>> קישור


ועכשיו, לשאלת השאלות- איזה מהשירותים מתאימים לבית העסק שלי?

הכל תלוי בצרכים העסקיים של בית העסק שלך.
אם לדוגמה, לעסק שלך יש מחלקת מכירות העוסקת במספר תתי תחומים מנישה מסוימת, שירותי טיוב לידים יכולים לשדרג את מחזור המכירות שלך באופן משמעותי.
אם לדוגמה, הנישה שבית העסק שלך מרכז הוא תחום ההלוואות ומחלקת המכירות שלך מחולקת ל-“הלוואות לכל מטרה” ו-“הלוואות כנגד נכסים”, שירות זה יכול להואיל משמעותית לחלוקת הלידים בין המחלקות ולהקל בצורה חסרת תקדים על התנהלות/חלוקה ומיון הלידים שנכנסים למערכת.

אם יש לבית העסק שלך מוקד מכירות מאסיבי המתמקד בתחום עיקרי אחד, תיאום פגישות ביומן יכול לשמש בכלי שיוף מקצועי ל-‘שכירי החרב’ המכירתיים שלך במוקד.
במקום לדאוג ולמלא יומני פגישות של נציגים/סוכנים רבים בתוך בית העסק, עכשיו, מנהל המחלקה שלך יכול להגיע למשרד ולראות יומני פיגשות מלאים אצל כל נציג ונציג במחלקה.
אם אתה “עסק של איש אחד”, כלומר פרילאנסר שעושה ‘ג’אגלינג’ בין קביעת פגישות, מכירות, נסיעות מפגישה לפגישה, התנהלות שוטפת של העסק…תיאום פגישות ביומן בהחלט יכול להקל באופן משמעותי על  העומס שגם ככה יושב על כתפיך ולהתעורר בכל בוקר ליומן פגישות מלא.

5/5
מאמרים נוספים

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה

השאירו פרטים

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר