כיצד התוכן משפיע על איכות הלידים?

תוכן עניינים

לידים חמים ואיכותיים הינם תוצאה של תהליך ארוך הנעשה ברחבי האינטרנט. כדי להגיע לקהל הלקוחות הרצוי ממנו רוצים להפיק לידים, יש תחילה לבצע המון בדיקות רקע הכוללים בניית קמפיינים לרשתות החברתיות הרלוונטיות, ביצוע עבודות גרפיות, התאמה שיווקית בהתאם לקהל הפוטנציאלי ותוכן.

 

 

 

לידים איכותיים:

רבים מהתחום יעידו כי לידים חמים ואיכותיים הם כמו פירות, אם תשתלו זרעים בדשן זול ויבש, תשקו את הצמח שלכם פעם בשבוע אל תתפלאו שהפרי שזה עתה נקטף לא יהיה טעים כלל או במילים אחרות – לא איכותי. כמובן שאם תיקחו שירותי גננות מקצועיים, הפירות יצאו מתוקים ורווחים בדיוק כמו שציפיתם, לכן אם אתם מעוניינים בלידים ייחודיים לעסקים דעו כי הגעתם למקום הנכון כי כאן ב Be-First העדנית שלכם תהפוך לפרדס שופע.

תוכן איכותי = לקוחות ייחודים

כאשר אומרים לקוחות איכותיים הכוונה היא לאלו שרוב הסיכויים יבצעו עסקה עם בית עסק, בדרך כלל לקוחות אלו גם יחזרו לבצע עסקאות נוספות המתורגמים ללקוחות נאמנים שידעו תמיד שכאשר הם צריכים מוצר או שירות – תחילה יפנו אליכם. כדי להגיע אל אותם לקוחות פוטנציאלים ואיכותיים יש לבצע בדיקות מקיפות כגון: דרך איזו פלטפורמה לפנות אליהם (Facebook, Instagram, Twitter, Google, Taboola ועוד), דרך איזו שיטה (קמפיין שיווקי, דרך כתבת תוכן בנושא או אפילו דף נחיתה) ולאחר מכן בוחנים איזו גרפיקה מתאימה היות וכל קהל מגיב אחרת לתמונה או עיצוב גרפי. 

התוכן הוא חשוב לא פחות משאר המרכיבים היוצרים ביחד קמפיין לידים איכותי וייחודי, החשיבות של המילים והסמנטיקה היא כה חשובה שחברות דיגיטל מעסיקות אנשי תוכן כאשר כל איש תוכן הוא בעל תפקיד שונה: ‘הקופירייטר’ משכתב כתבות שיווקיות צורה הטובה ביותר ומחבר מילים שיצרו לאדם צורך להשאיר פרטים, ‘עורך תוכן’ בודק שהכל תקין מכל הבחינות ובדרך כלל מחזיק את אתרי החברה בה הוא עובד. בחירת מילים שיווקיות תוך כדי יצירת סיפור וחוויה לאדם הקורא אותה יכולה בקלות למכור לו את המוצר ובו-זמנית לגרום לו להשאיר את פרטיו ליצירת קשר עתידי, ללא תוכן איכותי במודעה ברחבי הרשת הלידים שתקבלו יהיו באיכות ירודה שתרוקן את תקציב השיווק שלכם.

למה Be-First?

עם כל הצניעות, התשובה נמצאת בגוף השאלה כי אצלנו ב-Be-First תמצאו לידים לעסקים מגוונים המספקים עסקאות רבות למאות חברות שכבר הספיקו לאכול מהפירות שהם גידלו איתנו.  אם אתם בעלי עסקים המחפשים לידים לעסק שלכם, הגעתם למקום הנכון כי אנו נדאג כבר שהעסק שלכם רק ילך ויתרחב מיום ליום. כי כמו שכבר אמרנו: אנחנו נהפוך את העדנית שלכם לפרדס שופע שיניב לכם רווח.

לקבלת ייעוץ חינם השאירו פרטים כאן

להצעת מחיר ללידים אנא הזינו את הפרטים:

פופולרי באתר כעת:

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות צריך לצפות ואיך עושים זאת. עסקים רבים המעוניינים להגדיל את מחזור המכירות שלהם, נוהרים

קרא עוד »
5/5
מאמרים נוספים

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה

השאירו פרטים

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר