ייצור לידים איכותיים

 צוות בי פירסט

צוות בי פירסט

עסקים רבים כיום מנסים להרחיב את מאגר הלקוחות שלהם, אולם לעיתים נתקלים בבעיות רבות וקשיים שאינם מספקים את רצונם. הם מוצאים את הפתרון הנכון ברכישת לידים לעסקים מחברות צד ג' המתמחות בתחום, הלידים האיכותיים מצליחים להרחיב את מאגר הלקוחות ואף להביא לעסקאות מרובות בין העסק ללקוח.  

 

מהו ליד איכותי:

ליד איכותי הוא בעצם פרטי לקוח בעל אחוזי המרה גבוהים לביצוע עסקה עם בית העסק, ככל שפרטי הלקוח ייחודיים כך הליד יותר 'איכותי'. האיכות נמדדת בלקוח בלבד, אם הלקוח משאיר פרטים באופן קבוע באתרים שונים כדי לקבל שירותים, התחרות עליו תהיה גדולה ולכן יחשב לליד פחות איכותי. ליד איכותי מנגד זהו מצב בו אדם השאיר פרטים באתר עסקי אחד ולא בכמה אתרים שונים, לכן הוא יותר "איכותי" היות והסיכויים לביצוע עסקה גבוהים יותר.
אחד היתרונות המרכזיים ביצירת לידים איכותיים לעסקים הינה שבעל העסק יודע בדיוק כמה כל לקוח עלה לו, מה הייתה השקעתו בתמורה לרווח הנוכחי מאותו לקוח ובעצם מעניקה שליטה מלאה לבית העסק.

 

כיצד מייצרים לידים:

קיימים מספר דרכים ליצירת לידים, ניתן לייצר אותם ללא עלות בכלל אולם איכות הליד תיפגע לכן המלצתנו הינה להשקיע מעט כסף כדי לקבל תשואה בתמורה. הייצור נעשה ברשת תוך כדי יצירת דפי נחיתה וקמפיינים ממונים ברחבי הרשתות החברתיות, כל זה במטרה למצוא את הלקוח ולגרום לו להשאיר את פרטיו ליצירת קשר עתידי במטרה לבצע עסקה.

(מתוך אתר 'סודות המשפט')

דפי הנחיתה נמצאים ברחבי האינטרנט ומאפשרים ללקוח להשאיר פרטים לאחר שחיפש את מבוקשו בגוגל או שמא הגיע לאתר תוכן המעניק גם שירותים. אם נתבונן בדוגמה הזו שנלקחה מאתר 'סודות המשפט' וכן מציע שירותי ייעוץ משפטי לכל הדורש, הדורשים במצב זה אלו הלקוחות שמשאירים פרטים בידיעה כי יחזרו אליהם עם פתרונות סיוע משפטי. עם זאת, יש דרכים נוספות לייצור לידים כמו על ידי קמפיינים פרסומיים שאתם נחשפים אליהם ברשתות החברתיות. קמפיינים אלו מציעים לקהל שירותים ואילו הם משאירים את פרטיהם. הפרטים ('לידים') מנותבים ישירות אל בית העסק המנסה לייצר לידים איכותיים לעסקיו.

דרך נוספת היא על-ידי יצירת מודעות מקודמות דרך 'גוגל', מעצב באנרים וקופירייטר מקצועי יעצבו פרסומות המוצגות באתרים המובילים ביותר, החל מאתרי חדשות ועד לפורמים סגורים. הבאנרים הפרסומיים מוצגים בצדי דף האינטרנט ולעיתים רבות אנשים לוחצים עליהם, ואילו הבאנר מעביר את הקורא אל אתר התוכן בו מוצגת כתבה ובחלק התחתון מוטמע 'טופס מילוי לידים' (הדומה לדוגמא שהוצגה מאתר 'סודות המשפט').

 

הדרך הטובה ביותר ליצור לידים איכותיים לעסקים:

כפי שצוין קודם לכן, יש לכם את האפשרות לייצר לידים באופן עצמאי ובזול, השאלה היא האם יהיה לכם מספיק זמן כדי ללמוד את התחום. בדומה לשאר התחומים, תעדיפו איש מקצוע כדי לתקן לכם סתימה בבית או לשפץ את הדירה, כאמור אתם יכולים לעשות זאת לבד אולם התוצאה לאו דווקא תהיה איכותית וטובה כרצונכם.
אם אתם מחפשים לידים איכותיים לעסק שלכם יש להתייעץ עם אנשי מקצוע כגון חברות בוטיק דיגיטליות המתמחות בעיקר בייצור לידים איכותיים, הם מכירים היטב את התחום ויספקו לכם את כל המידע ובמידת הצורך, ייצרו לידים איכותיים לעסק שלכם. בעלי עסק רבים חושבים כי יצליחו לייצר אלפי לידים במו ידיהם, בטווח הארוך הם יוצאים יותר מופסדים מאשר מורווחים היות והם משקיעים זמן יקר בניסיון ללמוד את תחום ייצרו הלידים במקום להתרכז בניהול עסק וייצור לקוחות נאמנים. על איכות לא מתפשרים, וזה תקף גם על לידים כי בגדול אתם יכולים לייצר אלפי לידים שלא יניבו לכם רווח אלא רק הוצאה מאחר ופילוח הקהל נעשה בצורה לא מחושבת, שכן פילוח קהלים הינו הבסיס לאיתור לקוחות פוטנציאלים בעלי אחוזי המרה גבוהים לעסקה ממשית.

צוות מומחי השיווק והלידים של ‘Be First’  יעניקו לכם את התמיכה והעזרה הנחוצה לכם, נלווה אתכם במהלך כל הדרך עד לסיפוק עסקי מלא שלכם. כדי להטיס את העסק שלכם למעלה, אתם צריכים חברת בוטיק שתעמד לצידכם ותספק לכם מאות ואף אלפי לקוחות מדי יום שרק יחכו לטלפון מכם, השקעה ביצירת לידים איכותיים משתלמת לטווח הארוך שכאמור מאפשרת לבנות קהל לקוחות עסקי השייך רק לכם.

התקשרו או השאירו פרטים באתר ואנו נדאג לחזור אליכם עוד היום.
כאן בשבילכם,
Be-First

הזמן עובר, ללא לידים איכותיים איך תוכל להגדיל את המחזורים?

ימים
שעות
דקות
שניות

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט הזינו את הפרטים למטה:

לידים לעסקים קטנים
כללי
איתי ברנר

לידים לעסקים קטנים

עסק קטן מוגדר כעסק בו 5 עד 20 עובדים ומחזור המכירות של עד 20 מיליון ₪. מלבד זאת קיימים גם עסקים זהירים בהם עד ארבעה

קרא עוד »
תוסף לידים Google Ads
כללי
איתי ברנר

טופס הלידים של גוגל : חם או סתם?

בשקט יחסי הוסיפה גוגל בשנה שעברה תוסף בטא למודעות שלה שמאפשר לקבל לידים ישירות ממודעות מסוימות. לא מדובר בסוג חדש של מודעות, אלא בהרחבה למודעות

קרא עוד »
בלוג
איתי ברנר

דירוג לידים

דירוג לידים היא שיטה שבה המפרסם שמקבל לידים יכול לדרג את האיכות של הלידים שהוא מקבל. הדירוג הזה אינו מחליף את הטיוב של הלידים (אלא

קרא עוד »
כללי
איתי ברנר

קניית לייקים: חם או סתם?

בדרך כלל כאשר אנחנו מדברים על שיווק מבוסס תוצאות, אנחנו מתכוונים ללידים או תשלום על פי מכירות. במילים אחרות, מי שמוכר את המוצר או השירות

קרא עוד »

הזינו את הפרטים עכשיו ואנחנו נדאג לכם ללידים: