לידים להלוואות ומשכנתאות, לידים חמים לענף (הלוואות)

לידים איכותיים ובלעדיים ללקוחות בתחום ההלוואות, הלידים שלנו מגיעים ממקורות איכותיים בלבד ( גוגל, פייסבוק ואתרי שותפים ממוקדים בנישה).

לידים נוספים: לידים ליועצי משכנתאות

דוגמה לפרסום שלנו:

למה מהלידים שלנו לא תשמעו את המשפט "מעולם לא השארתי פרטים"

לכל לקוח שלנו אנחנו בונים מיתוג יחודי בדפי הנחיתה שלנו לפיכך גולש המגיע לדף נחיתה רואה במדויק באיזה שרות מדובר ומשאיר ליד רק במידה והוא באמת מעוניין.

האם אתם צריכים דף נחיתה בשביל להתחיל בקמפיין?

אנחנו לא משתמשים בדפי נחיתה של הלקוחות שלנו, בדיוק כאן היתרון שלנו שאנחנו יודעים איך לבנות את הדף נחיתה ממירים, ברוב המקרים אנחנו בונים דף נחיתה ייעודי לכל קמפיין.

אנחנו לא מטייבים לידים

90% מהחברות בארץ אוספות את המאגרים של הלידים וממחזרות אותם ללקוחות אחרים, הסבר: לחברת לידים שעשתה קמפיין למספר חברות בענף מסוים הרי יש כל ה-DATA של הלידים שהיא שלחה לחברה מסוימת, בפועל חברות לידים לוקחות את הרשימות אלו וממחזרים אותם דרך מוקדי מכירות שלהם ומוכרים את אותו הליד בפעם שניה שלישית ללקוחות אחרים ובתור ליד חדש, מיותר לציין שלידים כאלו איכותיים הרבה פחות מאשר ליד שמגיע מקמפיין טרי שרץ בזמן אמת על השם שלכם.

כמה לידים צריך להזמין בשביל פיילוט?

כדי להתחיל מומלץ להזמין לפחות 150 לידים – הרי בפחות מזה יהיה מאד קשה לדעת מה ה-ROI  כי סטיית תקן יכול להטעות את המספרים – ברור כי את טיב הלידים ניתן להבין כבר לאחר עשרות לידים בלבד.

להצעת מחיר ללידים אנא הזינו את הפרטים: