“הפנים” של גוגל נפרד ממנה באופן סופי

תוכן עניינים

מאט קאטס, אולי אחד העובדים המפורסמים ביותר מגוגל מלבד שני המייסדים שלו (סרגיי בריין ולארי פייג’) הודיע באופן רשמי שהוא עוזב את חברת גוגל ועובר לעבוד במחלקת השרות הדיגיטאלי של ממשלת ארה”ב (US Digital Service). בתפקידו החדש, הוא ישמש בתור מנהל ההנדסה במחלקה.

קאטס ציין שלמרות שהעבודה בממשל אינה מתגלמת כספית כמו עבודה בעמק הסיליקון, היא חשובה מאין כמוה הופכת את חיי האמריקאים לטובים יותר ובעיקר מעוררת בו השראה :

חדשוחדשו

מאט קאטס היה אחד ממאה העובדים הראשונים של גוגל ובתפקידו הרשמי שימש כראש מחלקת הספאם בחברה. למרות שהיה יכול לעבוד בתפקיד לגמרי מאחורי הקלעים, הוא החליט לשתף את קהילת קידום וניהול האתרים בידע המקצועי שלו ואף ענה על שאלות בערוץ היו-טיוב שלו.

ב – 2014 הודיע קאטס על כך שהוא יוצא לחופשה על מנת לבלות זמן רב יותר עם משפחתו, וחופשה זו התארכה למעשה עד ל – 31 בדצמבר בשנה שעברה, אז עזב את גוגל באופן רשמי.

למרות שהתפקיד של קאטס עבר לעובד אנונימי בגוגל, גולשים שרוצים לקבל מענה על תשובותיהם יכולים עדיין להיעזר בסדרת ההאנגאאוטס (שידורים חיים) של קבוצת מנהלי האתרים של גוגל בגוגל פלוס. בקבוצה אפשר למצוא גם עדכונים לגבי שינויי אלגוריתם של גוגל, דרכים שבהן ניתן להפוך את האתר שלכם לבטוח יותר וכל מה שקשור למוצרי החיפוש של גוגל.

5/5
מאמרים נוספים

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה

השאירו פרטים

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר