אינסטגרם מרחיבה את הפרסום ברשת שלה גם ל – “הסיפורים שלי”

תוכן עניינים

“הסיפורים שלי” היא תכונה חדשה יחסית של אינסטגרם שמאפשרת לאנשים לשתף תמונות או סרטונים מ – 24 השעות האחרונות, כאשר לאחר מכן סיפורים אלו נעלמים. הסיפורים מופיעים בפרופיל של כל משתמש וגם באוסף החדשות של משתמשים שעוקבים אחריו.

אפשרות הפרסום החדשה תאפשר לעסקים להציג תמונות במסך מלא או קטעי וידאו קצרצרים בני 15 שניות בין הסיפורים של המשתמשים השונים בדומה לפוסטים הממומנים בפייסבוק שמופיעים בתוך הפיד של המשתמשים. ובדומה לפייסבוק, ניתן יהיה לשתף את התמונות או קטעי הוידאו, להגיב להם ולעשות להם לייק.

עבור המפרסמים מדובר בקהל יעד גדול במיוחד של 150 מיליון משתמשים, מספר שבעתיד כנראה יגדל ואף יעבור את זה של סנאפצ’ט אשר הציגה את הרעיון לראשונה כבר ב – 2011 (וכיום מציגה מודל פרסומות דומה מאוד).

נכון להיום, אינסטגרם עדיין בוחנת את הפרסומות עם 30 חברות מובילות כגון קוקה קולה, אך בעתיד התכונה תוצע לכלל המפרסמים בפלטפורמה ביחד עם סטטיסטיקה מפורטת על מספר הפרסומות שנצפו והאינטראקציה של הגולשים השונים איתן. כמו כן, יהיה ניתן למקד את הפרסומות לפלח מסוים של גולשים באמצעות תכונות המיקוד המוכרות מן הפרסומות בפייסבוק.

אגב, אם כבר הזכרנו את פייסבוק, לפי גורמים שונים בחברה, בקרוב היא תציע בעצמה פרסומות בתוך קטעי הווידאו של חברות המדיה, כאשר ההכנסות יחולקו בינה לבין חברות המדיה בדומה לחלוקה הקיימת כיום בין “יו-טיוברים” ליו-טיוב.

5/5
מאמרים נוספים

חברת לידים

חברת לידים/כשעובדים עם חברת לידים בשיטת ‘שיווק מבוסס תוצאות’…לאילו תוצאות

רכישת לידים

רכישת לידים: איך מזהים סוכנות שיווק שמייצרת לידים איכותים לרכישה

השאירו פרטים

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר