CallCenter- מוקדים טלפוניים

שירות ותמיכה, מכירות, תיאומי פגישות, טיוב לידים, סקרים ועוד…

כיסוי מלא ומותאם באופן פרטני לכל חברה המעוניינת בשירותי מיקור חוץ, להרחיב את הפעילות העסקית, מבלי באמת להתרחב ולהתמודד עם כל האתגרים הלוגיסטיים העומדים בפניהם.

בי-פירסט מציעה ללקוחותיה שירות זה, מפאת הצורך הגוהה לאורך השנים של חברות בישראל אשר מצד אחד מוצאות עצמן במצב של התרחבות פעילות העסקית שלהן אך מצד שני אין ביכולתן/לא מעוניינות להתחיל בכל ‘כאבי הראש’ הלוגיסטיים והכלכליים העומדים מאחורי התרחבות החברה.

לכן, בי-פירסט קיבלה החלטה שקולה ולהעניק מענה מיידי ואפקטיבי לקהל לקוחותיה ולספק עבורם את כל השירותים הדרושים להם להרחיב את הפעילות העסקית שלהם מבלי להתרכז בהרחבת העסק ופשוט להתמקד בהגדלת מחזור המכירות שלהם באמצעות שירותים אלה!

מוקדני מכירות טלפוני במיקור חוץ

במקום שתצטרכו לפתוח מוקד מכירות או במידה וכבר יש לכם מחלקת מכירות ועתה עליכם למצוא מיקום חדש(משרד/מבנה) עבור התרחבות מוקד המכירות שלכם. להעסיק עובדים ולהדריך אותם…מהיום, אתם יכולים לנצל שירות זה, מבית בי-פירסט וליהנות ממוקדני מכירות טלפוניים, חמושים מכף רגל ועד ראש בכל המידע הרלוונטי לגבי המוצר/שירות שלכם, בהתאם למערך השיווק שנבנה עבורכם ע”י בי-פירסט ולהתחיל לסגור עסקאות בקצב מסחרר.

איך זה נעשה?
מכיוון שלקוחות בי-פירסט נהנים מ-לידים איכותיים, ממשפכי שיווק אשר נבנו במיוחד עבורם, מוקדני המכירות של בי-פירסט כבר יודעים ומודעים לכל משפך שיווק שהלקוח הפוטנציאלי שלכם נחשף, מתחילתו ועד סופו וכך, כשמוקדן המכירות פונה לליד האיכותי שנוצר עבורכם, הו אינו משאיר מקום לספקות באשר למוצר/שירות שהוצע ללקוח, התכנים שנחשף אליהם ול-‘הבטחה הגדולה’ שבזכותה הלקוח הפוטנציאלי השאיר את פרטי ההתקשרות שלו.
כשמחברים מוקדן מכירות מיקור חוץ מקצועי לליד איכותי, התוצאות בשטח…יותר ממרשימות.

תוצר לוואי של שירות זה:
לקוחות בי-פירסט שהשתמשו בשירות זה, כשלעצמם מחזיקים במוקד מכירות, לרוב מגיעים למצב בו אחוזי הרמת הלידים ממוקד המכירות של בי-פירסט גבוה יותר ממוקד המכירות שלהם ולכן, אלה שאכן מחזיקים במוקד מכירות מבית, מבקשים להעביר את מוקדני המכירות שלהם ‘הדרכת מכירות‘ וגם כאן, בי-פירסט נענית לבקשם ומציעה להם הדרכת מכירות אפקטיבית עבור מוקד המכירות שלהם ויחד, תחת אותו קו מכירתי חד כתער, החברה יכולה באמת ליהנות מהגדת מחזורי מכירות ויחסי המרה גבוהים בסגירת עסקאות.

סקרים במיקור חוץ

לבי-פירסט יחידת סקרים מובחרת המסוגלת לייצר אלפי שקרים בכל חודש בחודשו.
יחידת הסקרים של בי-פירסט עוסקת בתחום הציבורי, משפטי, בריאותי, פיננסי, חברתי…בי-פירסט מבצעת סקרים באופן עצמאי לחלוטין ובהתאם ל-די.אן.איי הייחודי של בית העסק של כל אחד ואחד מלקוחותיה!

לבי-פירסט מספר סוגים של סקרים המוצעים ללקוחות החברה:

  • סקרים דיגיטליים- באמצעות SMS, וואטס-אפ,מסנג’ר, הודעות קוליות IVR
  • סקר שיווקי- בחינות פוטנציאל עסקי ושיווקי בין קהלים שונים, אוכלוסיות שונות וקהלים מטורגטים.
  • סקרי שביעות רצון– מדידת שביעות רצון של לקוחות קיימים, קהלים ספציפיים, תושבים, לקוחות פוטנציאלים…
  • לקוח סמוי- בקרת איכות ברמת שירות לקוחות ו/או תהליכי מכירה במוקדי מכירות בתוך הארגון ו/או בארגונים המעניקים שירותים טלפוניים


שירות זה נועד לתת מענה עבור חברות המעוניינות לחדד את תהליכי שירות והמכירה במוקדים שונים בתוך החברה.
בנוסף- שירות זה עונה לחברות המעוניינות לטרגט בעיה תוך-ארגונית אשר מונעת מהם לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי של החברה.


טיוב לידים במיקור חוץ

טיוב לידים- לידים מטויבים למעשה הם לידים שעברו סינון נוסף. מה שהופך אותם, באופן אוטומטי לאיכותיים יותר.
מטייב הלידים יוצר קשר עם הליד(הלקוח הפוטנציאלי שהשאיר פרטי התקשרות) ומוודא כי הנתונים שהשאיר אכן נכונים ובמידה וישנם אי אלו אי דיוקים…מטייב הלידים מטפל בהם במקום.
בנוסף לסינון זה, כשנציג מתקשר ללקוח פוטנציאלי, הוא למעשה מקשר, בפעם הראשונה ובאופן ‘פיסי’ בין הליד לבית העסק. חברת טיוב לידים טובה יודעת ליצור קשר עם לידים, רגעים ספורים לאחר שנוצרו (דבר שקשה מאוד למצוא כי כמו שציינו קודם לכן, הליד עובר כברת דרך בין הצינורות השיווקיים עד שמקבל התייחסות טלפונית אך בהחלט שישנם חברות מקצועיות שמסוגלות לזה). 

בי-פירסט מעניקה שירות זה ללקוחותיה, לצד ייצור לידים איכותיים כך כשהליד האיכותי המתקבל למוקד המכירות שלכם הוא איכותי, בעל אחוז המרה גבוה, המכיל נתונים שעברו אימות ע”י מוקדן מקצועי, מבית בי-פירסט שמצד אחד אימת את נתוני הלקוח הפוטנציאלי, בהתאם לדרישותיכם ומצד שני עבר עוד תהליך בו רמת המחוייבות שלו לאיש המכירות/סוכן מטעמכם הינה גבוהה ביותר!

תיאום פגישות מיקור חוץ

בי-פירסט מציעה שירות זה לחברות בהן עובדי החברה/סוכנים צריכים למלא את יומן הפגישות שלהם בפגישות איכותיות.

בשנים האחרונות, שירות זה נמצא כמתאים גם ל-‘פרילאנסרים’ המתקשים לנהל את העסק שלהם בצורה לוגיסטית (One Man Show).

לכן- חברות ועצמאיים המעוניינים להתעורר בכל בוקר ליומן פגישות מלא בפגישות איכותיות יכולים לנצל שירות זה וכל זאת כמובן, לצד שירותי ייצור לידים איכותיים עבור תחום עיסוקם.

מנהלי מוקדי מכירות יכולים לנוח על זרי דפנה בזכות שירות זה ולהסיר מעל ראשם את כל ‘כאב הראש’ אשר חג מעליהם בכל הנוגע למילוי יומני הפגישות של אנשי המכירות שלהם ומצד שני, עצמאיים אשר נאבקים עם לו”ז צפוף, מתרוצצים מפגישה לפגישה…לענות ללידים איכותיים שבי-פירסט מייצרת עבורם ולקבוע פגישה…במקרים מסוימים, פעולה זו פשוט מאיימת עליהם מ-‘קריסת מערכות’.

בי-פירסט מוכנה לקחת על עצמה את המטלה נעלה זו ולמלא עבורכם את יומני המפגישות, הן של אנשי המכירות שלכם והן של סוכני השטח שלכם. 

ליצירת קשר עם חברת בי פירסט

הנני מאשר את תקנון האתר.

אני מאשר שירותי דיוור ישיר